To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Buty sportowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Musze kupić dzieciakom adidasy, znalazłam fajne na allegro, ale....

Czy wziąć większe od dł stopy o 0,5 cm czy 0 1 cm.
Wolałabym o 1 cm starczy na dłużej, ale znowu czy teraz nie będa wyskaiwać.

Jak kupujecie?
Mariola***
To zależy od stopy dziecka i umiejętności radzenia sobie w za dużych butach:) Im mniejsze dziecko tym trudniej mu będzie chodzić.
Mój syn ma normalną stopę ale dość wysoką na podbiciu, od zawsze miał buty o 1 cm większe. Córka ma stopę bardzo wąską i niską na podbiciu i nie radzi sobie w butach większych o 1 cm. Sandały lub bardzo wąskie adidasy jej akurat geoxy kupowałam to da radę, ale zwykle ma ok 0,5 cm większe buty. Noga rośnie jej jak szalona i koszt mam podwójny, kupowanie na przykład 2 par adidasów w sezonie, w sandałach dociąga do końca lata, bo paluchy mogą jej ciut wystawać czy być na równi z butem, ale w pełnych butach już nie.
agapii
Wiesz co, najlepiej to chyba przejść siędo sklepu i zmierzyć, ewentualnie później zamówić.
Ja nie wiem jak to jest z tymi wkładkami. Ostatnio kupowałam młodemu buty, chyba nike. Długość stopy ma 18cm, drugą 18.5 długość wkładki wychodziło jak nic 19cm. Teoretycznie powinny być dobre ale kiedy przymierzyłam mu te buty to przynajmniej luzu było ok 2cm niewiem jak to możliwe.
pati.n
Ale tego modelu własnie nie ma w sklepach icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.