To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Basen z niemowlakiem ! ale Gdzie ? ÅšlÄ…sk ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Leszekkk
Witam,

Widziałem temat o wypadzie na basen, a zakładam nowy aby odświeżyć ale
i zapytać gdzie ?

Według mnie jest to super sprawa ! I na pewno skorzystam !



Póki co moja córka jest za mała ( na basen słyszałem że musi mieć min. 3 miesiące )

Natomiast już szukam przyjaznego miejsca !

Pomóżcie proszę !

1) Gdzie na śląsku znajdę Basen przystosowany dla niemowląt ??? Jeśli takie na śląsku są ? Oznacza to że często wymieniają wodę, a temp. wody jest powyżej 32 stopni.

2) Ewentualnie biorąc pod uwagę zwykłe baseny kryte przy szkołach czy też miejskie to które polecacie ? Gdzie w ogóle organizowane są takie zajęcia !

??? ??? ???
??? ???
???
?

Aneczka
Najsłynniejszą chyba szkoła plywania dla niemowląt jest swimmer w Katowicach na Żelaznej.
Jest jeszcze w Katowicach i Mikołowie szkoła Plusk, ale to chyba dopiero dla przedszkolaków.
Kiedyś aqua park w Tarnowskich Górkach ogranizował zajęcia dla niemowlaków, nie wiem, jak jest teraz. Może inne aqua parki też? Te nowy w Rudzie Śl?
Na basenie w Lędzinach jest brodzik z cieplutka wodą - zaczęlismy tam chodzić wiele lat temu, ale na zajęcia zorganizowane, tylko tak, rodzinnie. Teraz przychodzą też rodzice z niemowlakami. Ale zajęć zorganizowanych chyba nie ma, natomiast zaletą jest to, że jeden rodzic może w brodziku siedziec, a drugi sobie popływać w dużym basenie albo w saunie posiedzieć.
Pampa
Niestety z miejscem nic nie pomogę, trzeba zrobić listę basenów, dzwonić i pytać. Ale tak mi się właśnie przypomniało, że ostatnio widziałam właśnie filmik na ten temat: [edit: moderacja] - po zobaczeniu tego stwierdzam, że faktycznie warto 01.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.