To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rain splats

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tormenta
czy spotkałyście się z tymi butami SPLATS? ktoś je kupował? wygladaja fajnie, funkcje maja super tylko ta cena icon_sad.gif
Szymon nie lubi kaloszy, szybko sie w nich meczy. To bylaby rewelacyjna alternatywa ale boje sie zaplacic tyle kasy...

bije się z myślami...

może widziałyście je na zywo? wygladają solidnie?

będę wdzieczna za uwagi
mamazosi4
Mamy Splatsy i ogólnie jestem bardzo zadowolona. Buty kupiłam na jesieni i dość mocno je eksploatujemy icon_smile.gif Kupiłam je mojej 7 latce. Czy warto? Myślę, że tak - są o NIEBO wygodniejsze od kaloszy - na nogach jak normalne buty, dobrze dopasowane, noga nie "lata", podeszwa jest wygodna. Plusem jest też rzep - buty można dobrze dopasowa do łydki, tak, żeby były jeszcze wygodniejsze do noszenia.
Moja córka nosi je bardzo często - są wygodne i co dla mnie najważniejsze - wodoszczelne.
W kwestii solidności - my mamy je od jesieni. Myślę, że moja młodsza dostanie je po starszej na przyszłą jesień.

Przetestowałam już kilka razy mycie - po pierwszej wyprawie czerwone buty były całe w piachu/błocie. Wyszorowałam je szczoteczką nad zlewem i wyglądały (prawie) jak nowe.
Jedyny mankament, oprócz ceny, to że są one nieco krótsze niż standardowe kalosze - przy ostatniej wypwawie do lasu moje dziecko weszło do rowu z wodą - woda prawie po kolana - i miała w butach jezioro icon_smile.gif No, ale to moje dziecko i jej ekstremalne przygody.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.