To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czajnik bezprzewodowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Jaki? Kolejny nam padł i mam dość.
ana84
rozumiem, że masz na myśli czajnik elektryczny?

jeśli tak to polecam Zelmer. Mam taki w pracy od dobrych kilku lat i absolutnie nic się z nim nie dzieje. W domu wypróbowałam kilka i ostatecznie zdecydowałam się też na Zelmer

https://www.euro.com.pl/czajniki/zelmer-332-2.bhtml
Honey*
my mamy taki
https://www.euro.com.pl/czajniki/philips-hd4686-90.bhtml

juz 4 lata i wszystko dobrze z nim
alcia
Ja już chyba z 5-6 lat mam Zelmera i zepsuć sie nie chce icon_smile.gif Odkamieniam regularnie i jest Ok
pati.n
CYTAT(alcia @ Thu, 04 Apr 2013 - 22:52) *
Ja już chyba z 5-6 lat mam Zelmera i zepsuć sie nie chce icon_smile.gif Odkamieniam regularnie i jest Ok


mój był odkamieniany raz na tydzień średnio a i tak padł icon_sad.gif
cath
A ja mam już kilka lat Tefal i też nic się nie dzieje.

edit.

Dodam, że mój czajnik nie jedzie plastikiem icon_smile.gif
~Luna~
Polecam Zelmer INOX, cały metalowy, z krytą grzałką, plastikowy ma tylko uchwyt i pokrywkę.

Dlaczego polecam cały metalowy ?
NienawidzÄ™ smaku "plastikowej" herbaty, kawy.
Miałam już wiele czajników elektrycznych, plastikowych, zarówno z firm "Kogucik i Spółka", jak i z uznanych, podobno dobrych firm - z każdego, zagotowana woda śmierdzi mi plastikiem, nie jestem w stanie napić się takiej kawy/herbaty 450[1].gif .
Teraz mam Zelmera Inox i jestem bardzo zadowolona icon_smile.gif .
Elle_
Mam gazowy, ale jak zamawiałam ze Stylowej swój, siostra zamówiła ze mną elektryczny firmy Bodum (na jedną przesyłkę chciałyśmy, finansowo to i tak niedrogo tam u nich kosztuje, ale siostra w domu siedzi z maleństwem, więc kurier nie natrafiłby na pusty dom). Jest bardzo cichy, ale nie wiem jak ciągnie. Szybko zagotowuje wodę. Myślę, że jest OK.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.