To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kawa bezkofeinowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

~Luna~
Dziewczyny, polećcie dobrą kawę bezkofeinową mieloną i miejsce gdzie można ją kupić.

Po kolejnych badaniach, okazało się, że muszę zrezygnować z picia "normalnej" kawy.
Dowiedziałam się o tym krótko przed świętami, dużo czasu na poszukiwania kawy bezkofeinowej nie miałam.
Zajrzałam do kilku sklepów, a raczej marketów i okazało się, że albo bezkofeinowej nie ma wcale, albo jest paskudna w smaku, firmowana przez markety.

Nie wyobrażam sobie dnia bez kawy, dobrej kawy .

Rozpuszczalna odpada, muszę czuć wspaniały aromat kawy świeżo parzonej.
Izzy
Moja mama bardzo sobie chwali Jacobs Night&Day. Kawa jest mielona i pakowana próżniowo. Nadaje się do zalewania wrzątkiem i parzenia w ekspresie. Do kupienia w supermarketach. Widziałam w Leclerc'u.


~Luna~
Dziękuję, kupiłam icon_smile.gif

Jacobs Night&Day jest bardzo dobra, aromatyczna i lekka w porównaniu z klasyczną Jacobs, nie mam po niej nieprzyjemnych doznań, takich jakie miewałam ostatnimi czasy po wypiciu tradycyjnej kawy.
Dziękuję za polecenie icon_smile.gif
Kupiłam też, dla porównania, bezkofeinową Finezję Relax, ale jeszcze jej nie próbowałam.
dorotale
Gdybyś chciała jeszcze przetestować to Tchibo ma jeden rodzaj kawy bezkofeinowej. Jest to "Colombia Fino Decaff". Dostępna w ziarnach lub mielona w sklepach barch Tchibo.
~Luna~
Dziękuję, na pewno spróbuję icon_smile.gif

Jestem na etapie poszukiwań, niejako odkrywam kawę na nowo.
Jacobs Night&Day, bardzo mi posmakowała, ale może jakaś inna marka też zaskoczy mnie pozytywnie smakiem.
Nawet nie wiedziałam, że kawy bezkofeinowe są takie, jakby to ująć, lekkie - zawsze parzyłam tradycyjną kawę z dwóch łyżeczek na małą filiżankę, dziś zaparzyłam bezkofeinową z trzech, bo dwie to mi coś za lajtowo, a i tak mi jeszcze trochę za słabo icon_wink.gif
Edziia
Moim zdaniem Jacobs Nigh t& Day jest b.dobra, a i tą z Tchibo miałam okazję wypijać i też jest dobra.
cath
Pod wpływem watku kupiłam kawę Jacobs Nigh t& Day, rozpuszczalną. Szczerze powiedziwszy myślałam, ze będzie smakowała jak kawa zbożowa ale nie, smak prawdziwej kawy. Dodam, ze sporo czasu jej sie naszukałam (nie mogłam znaleźć tej rozpuszczalnej).
tyczka
Illy - tylko i absolutnie! icon_biggrin.gif Do kupienia we wrocławskim Epi Markecie, ale chyba w Almie również widziałam icon_smile.gif

Natomiast całkowicie odradzam ( wprawdzie instant ) bezkofeinową Nescafe. Jest zwyczajnie kwaśna. icon_mad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.