To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Krudowie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

justin
Szukam pierwszych wrażeń z filmu dla dzieci Krudowie - ktoś był, widział, słyszał?
Na podstawie zwiastunów ciężko coś stwierdzić, czasem tylko w zwiastunach są najlepsze kawałki filmu. Może podpowiecie?
kasiazielonka
byliśmy w 3ke

jak dla mnie wolno się rozkręcało - byliśmy na 3d i miałam wrażenie, ze efekciarsko lecą (1 scena) ale później się rozkręciło
jak w Shreku - coś dla dużych i dla małych

bajka z "przesłaniem" - na początku masz ludzi których celem jest strach - i on jest jedynym sposobem na zachowanie życia,(nigdy się nie nie bój i wszystko co nowe jest złe) z biegiem zdarzeń, kolejni bohaterowie się zmieniają aż surowy ojciec każe swojej córce się nie bać
pewna jest tylko zmiana:)

co jeszcze... sporo o uczuciach:)

dziecię zachwycone, mąż też - taka optymistyczna podnosząca na duchu historia:) jak dla mnie 7,5/10 03.gif
kasiazielonka
a i na prawdę wiele scen humorystycznych i ciekawych "zwierzątek" pobudzających wyobraźnię
Martucha_
Ja jestem zachwycona efektami właśnie. Piękna fauna i flora, no wrażenie niesamowite. Byłam z 9-latką i 5-latkiem, oboje zachwyceni. Mój syn nie lubi filmów 3D, nie lubi oglądać w okularach, ale niemal cały film przesiedział w okularach wpatrzony w te dziwne, ale cudne zwierzaki i rośliny, piękne skały, wodę. Chyba Krudowie są tylko w 3D, film w 2D bardzo by stracił. Początek rzeczywiście niezbyt wciągający, ale jak już się rozkręci, jest naprawdę fajny.
justin
Byliśmy dzisiaj. Polecam.
Są momenty straszne, wzruszające i bardzo śmieszne.
Byliśmy tylko w trójkę na sali, więc bez ograniczeń śmialiśmy sie w głos, Łukasz az się popłakał ze śmiechu. Najwięcej płakała Natalka, jako ta, która jest najbardziej czuła i wzruszająca się z naszej trójki icon_smile.gif
Byliśmy na 2D (ponieważ wersji 3 D nie lubimy), może ominęły nas super efekty dodatkowe, ale i tak przeżyliśmy całą gamę emocji.
Babcia jest the best, Ip jest the best. Piękne kolory, widoki, rzeczywiście troszkę przesadzona różnorodność zwierząt. Tęczowe kocisko, które ostatecznie jest miłym kociaczkiem przesłodzone kolorystyką, ale nie czepiam się. Uważam, że warto z dzieciakami pójść i zobaczyć, moje łobuzy są zachwycone.
Najbardziej podobało mi się robienie zdjęć, a najlepsze jest na końcu zdjęcie całej rodzinki icon_smile.gif (mam na mysli sposób jaskiniowców na zrobienie zdjęcia icon_smile.gif) )
Saskia
bardzo się podobało całej mojej trójce
mnie zresztą też - jeden z niewielu filmów dla dzieci, na którym się nie nudziłam 06.gif
~Luna~
Byliśmy dzisiaj, polecam, film naprawdę super.
Młody się uśmiał, a ja spłakałam.

Z zapowiedzi mamy już "upatrzone" kolejne dwa filmy, "Minionki rozrabiają" i "Turbo", no ale na nie musimy jeszcze poczekać, do lipca i września.
Ale to nic, na Auta 2, mój smyk czekał dwa lata, więc co to teraz 5 miesięcy icon_wink.gif
gozar
ja również polecam. Chichrałam się cały film. Aminacja i efekty wizualne niesamowite. Była na 2D ale chętnie poszłabym na 3 D mimo iż nie lubię.
semi
bylismy na 2d, bardzo sie nam podobało-Tosia, jej siedmioletnia koleżanka i ja. Babcia rewelacyjna:)).
Pilawianka
Mi tez się bardzo podobało. Byłam z bardzo dorosłym towarzystwem i wszyscy wyszli zadowoleni.
Efekty w 3D robiły wrażenie, mimo iż wielką miłośniczką 3D nie jestem i najczęściej wybieram jednak 2D. Ten film, moim zdaniem na tych efektach dużo zyskał.

Babcia była najlepsza 01.gif Metoda robienia fotek, też zwróciła moją uwagę.
agnese
mojemu 5-latkowi się podobał a i dziadek mówił, ze się uśmiał
Pogoda
Też dzisiaj byłyśmy - 3 latka i 4 latka wysiedziały cały seans i wyszły z kina zachwycone. Lila biega po domu i warczy (została tygrysem szablozębnym...)
Sokolica
Moje dziewczyny superzadowolone, dziadek też icon_wink.gif Mój dyrektor i jego córka (lat 7) również icon_biggrin.gif a w ogóle to jeszcze nie słyszałam negatywnych ocen icon_smile.gif
Mafia
Byłam na wersji 2D. Nie podobało się ani mojemu 7latkowi ani 6latce. icon_sad.gif Wyszliśmy po 20 minutach. dzieci kompletnie nie czaiły tego dowcipu, bały się itd. Bardzo trudno jest teraz znaleźć film faktycznie dla dzieci. icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.