To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Noże do kuchni

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

alcia
Do remontu kuchni pozostało nieco ponad miesiąc i mam czas na skupienie się na drobiazgach icon_smile.gif
Jakie noże polecacie, najlepiej zestaw 4-5 elementowy w bloku.
Strasznie duzo teraz Fiskarsa, w sklepie mówili, że fajne - naprawdę ???
No i cena - co by nie powalała.
Agnieszka_82
Mąż też był zdecydowany na Fiskarsa a wybrał jednak Gerlacha ! Polecamy ! Mamy zestaw 6 noży + ostrzałka i widelec do mięsa. Mogę śmiało polecić !
moko.
Wczoraj ogladałam program "Pani gadżet" i był test nozy - zdecydowanie wygrały noze Maca.
Gaja
Ja mam Gerlacha. Bardzo sobie chwalÄ™ icon_smile.gif
ewela
Ja tez mam gerlacha- sÄ… ok.
był to prezent od tesciowej- mają swoje lata i działają jak nalezy.

Mam też jeden swój ulubiony nóż-zaden firmowy-taki, który mi pasuje do ręki- do smarowania masła, cięcia kuraka, krojenia pomidorów. hihii

Moj ojciec uzywa noży, ktore mu "pasują" pod ręką- zawsze ma je ostre,ze włos przetną....

pozdr
alcia
dzięki za opinie

Te Gerlacha bardzo mi siÄ™ podobajÄ… icon_smile.gif
maania
Kolejny głoś na Gerlacha- świetne mimo swoich lat icon_smile.gif
Orinoko
A ja jestem na nie dla Gerlacha - noży i ostrzałki. Nie wiem, co z nimi nie tak, ale są tępe, po ostrzeniu niewiele lepiej. Już myślałam, czy by ostrzałki nie wymienić.
O wiele lepiej sprawdzają mi się noże ceramiczne z Biedronki. (tu śmiech w stronę Młodziutkiej 06.gif )
szeklanka
to ja dla odmiany poprę Fiskarsa - dostaliśmy w prezencie i już dość długo używamy, chwalę sobie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.