To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rower dla 5-ciolatki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiunia
chciałabym kupić mpjej córce rower, ale nie wiem jaki. ma być używany,lekki i tak do 250zł - poniewaz nie wiadomo, czy ona w ogóle będzie chciała jeździć. jak się spodoba, kupimy coś lepszego.
wypatrzyłam na allegro rowerki Puky, ale mały wybór jest. możecie coś jeszcze polecic? koła chyba 18 cali ,nie?
truska
Moja Weronika miał 5,5 roku jak jej kupilismy rowerek b twin 16 .
Aktualnie mamy go do sprzedania
Rowerek b twin 16
Polecam
Martucha_
Ja właśnie kupiłam mojemu pięciolatkowi taki b'Twin 16" (w kolorach bardziej chłopięcych oczywiście icon_wink.gif). Nie wiem, jak duża jest Twoja pięciolatka, ale 18" może jednak być za duży. Ten jest idealny.
kasiunia
CYTAT(truska @ Wed, 03 Apr 2013 - 20:24) *
Moja Weronika miał 5,5 roku jak jej kupilismy rowerek b twin 16 .
Aktualnie mamy go do sprzedania
Rowerek b twin 16
Polecam

dzięki, za drogo icon_sad.gif
16 mówicie? jul ma 116cm wzrostu, na jak długo starczy 16"?
Martucha_
CYTAT(kasiunia @ Wed, 03 Apr 2013 - 23:09) *
dzięki, za drogo icon_sad.gif
16 mówicie? jul ma 116cm wzrostu, na jak długo starczy 16"?


A nie masz gdzieś tam sklepu rowerowego, ew Decathlonu, żeby przymierzyć? Mała jeździ na dwóch kółkach? Mój syn ma właśnie ok 116, na tej 16" dosięga nogami do podłogi na najniższym poziomie siodełka (całymi stopami, bo tak czuje się najbezpieczniej i inaczej nie chce), na 18" nie dosięgał wcale, podczas jazdy przeszkadzało mu to bardzo, bo nie mógł się nogą podeprzeć swobodnie. Rower niby wydaje się niewielki, jest taki w sam raz. Myślę, że 16" tak do 122-125 jest.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.