To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Odczulanie niekonwencjonalne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jutta
Zakładam ten watek, żeby nie byc osadzoną o "wypaczanie innego watku" icon_lol.gif

Każdy ma prawo do własnego zdania i sposobu leczania.
Ja moge jedynie powiedzieć, że wyleczyłam córke z zapaleń oskrzeli spowodowanych uczuleniem na kurz domowy i mączny, grzyby - 2 podstawowe i kilka innych, do tego jeszcze uczulenie na pierze itd. icon_lol.gif

Odczulaliśmy zmieniając jej biopole na dany alergen. Kosztowna terapia, to prawda, ale można odczulac na jeden lub kilka na raz. Moja córka, u której lekarz nie widział wskazań do testów alergicznych, opuściła ponad pół roku w szkole średniej (2 klasa) z powodu nawracajacych zapaleń oskrzeli - od 6 lat nie zachorowala na ww. schorzenie ani razu.
Nie wyeliminowałam kurzu z domu, tak, jak jest to wskazane przy tego typu schorzeniach.

Ta terapia podziałała u mnie, u znajomych i innych, którzy z tego skorzystali.

Chodzi o odczulanie w Monadith - gabinecie medycyny alternatywnej na ul. Dragonów 6 w W-wie.
Jutta
Poniewaz poprosiłyście o dodatkowe dane, podaję je tu, na forum icon_lol.gif

Firma zmieniła nazwe na BIKOMED, znajduje sie na u. Dragonów 6, telefon 841 69 36

pierwsza wizyta kosztuje - 40 zł, za poniejsze nie płaciłam,
badanie 1 alergenu - 1 zł
odczulanie - 3 pierwsze po 60 zł, 3 nastepne po 50 zł, od 7 - po 40 zł

Dla przykładu - odczulanie kurzu domowego - 3 odczulania (trzecie było darmowe)

Wiem, że takie gabinety znajdują sie w całej Polsce a im dalej od Warszawy tym taniej.

Podrawiam serdecznie icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.