To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dobry dietetyk w Krakowie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tissaia
Jak w temacie.
Szukam dobrego dietetyka, takiego, który nie tylko odchudza icon_wink.gif ale który potrafi ustawić dietę odpowiednio do stanu zdrowia ( przepuklina żoładka, wrzody tegoż, refluks i tym podobne przypadłości nieprzyjemne ). Mama sama - albo chce za dobrze i przegina z ortodoksyjnościa diety albo - po okresach ortodoksyjnych - folguje sobie i potem cierpi....
Zna ktoś dobrego dietetyka? Może być też w Kielcach, Mama u mnie bywa...
Kolorowa Mama
Kochana po co Ci dietetyk? wystarczy poczytac cos na forach - jest tyle przepisów! kase lepiej zainwestuj w sprzet- np patelnie beztluszczowa albo garnek do gotowania na parze- ja kupilam ostatnio taki [edit: moderacja] i jestem mega zadowolona:)
okko
Tiss na fundusz czy moze byc prywatnie? Bo jesli prywatnie to ci moge w 100% polecic internistke majaca swietne wyniki rowniez w odchudzaniu, i w ogole bardzo dobra jest tylko aktualnie przyjmuje tylko prywatnie.
Jak cos to sie odezwij na priva
Palbena
okko - poproszę o dane tej internistki na priva, bo znajoma ostatni narzekała że nie może znaleźć dobrego lekarza takiej spacjalizacji - nie odchudzającego ale własnie biorącego pod uwagę wszystkie dolegliwości (a ona ma ich trochę) i dopiero wymyślająca co jeść icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.