To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

tanie buty dla dziecka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grzałka
I takie, co się nie rozlecą po tygodniu, potrzebuję pilnie kupić 3 pary dla jednego dziecka, kompletnie nie mam rozeznania w temacie- wiem,że w CCC na przykład są butki w tej cenie, pytanie które z nich są w miarę trwałe?
mlovea
Kupowałam już w CCC (ale tylko dla dzieci) i byłam zadowolona. Znó się przymierzam do zakupu. Mają sandałki za ok. 50 zł, a wiadomo, że muszę kupić co najmniej dwie pary. (marka Nelly Blu czy jakoś tak)
Właśnie w CCC kupiłam jedne z najfajniejszych sandałków, z firmy Walky, za grosze (jakieś 20 zł) - Moja córka je uwielbiała - mięciutkie, leciutkie.
Honey*
ja przewaznie dla dzieci kupuje w deichmanie
i jestem zadowolona
grzałka
CYTAT(Honey* @ Thu, 11 Apr 2013 - 20:59) *
ja przewaznie dla dzieci kupuje w deichmanie
i jestem zadowolona


Ale jakie marki?

Mlovea, dzięki.
Joanna 81
Miałam z ccc Nellblue dla córki już wiele razy i zawsze byłam zadowolona. Miałam też adidasy walky - Natalka długo w nich chodziła, a są w całkiem dobrym stanie, także te mogę polecić.
Honey*
CYTAT(grzałka @ Thu, 11 Apr 2013 - 19:25) *
Ale jakie marki?

Mlovea, dzięki.


te ktore sa tansze
ale przewaznie to sa bobbi shoes
agnese
moje dziecko tez miało kilka par z walky i moge polecić - dla dorosłych już nie, chyba, że ja na wyjatkowy model trafiłam
Blaszka12345
Dzisiaj kupiłam małemu w deichmanie buty Bobii Lhoes czy jakoś tak ( 59 zł ) już nie raz kupuje tej firmy buty i jestem zadowolona co do reklamacji deichmanie od razu ci uznają nie musisz czekać wymieniasz albo na buty albo na kase w CCC czekasz około 2 tygodni trochę to nie wygodne dlatego kupuje w deichmanie .
Pogoda
Podepnę się... Tanie, dziewczęce i NIERÓŻOWE!??!?!? icon_rolleyes.gif

Da się w ogóle? 21.gif
Blaszka12345
Pogoda teraz weszłam na stronę deichmana z ciekawości czy są dziewczęce nie różowe tak jak napisałaś i znalazłam cena 49 zł wejdź i zobacz naprawdę fajne .
mlovea
Dzis kupiłam w CCC sandałki - różowe. Są ewentualnie białę bądź fioletowe. Różu wszystkie odcienie icon_wink.gif
siłaczka
Jakbyś trafiła w Lidlu to są w porządku i niedrogie.
semi
w deichmanie porządne są imo tylko buty dla małych dzieci. dla tych starszych dramatycznie zła jakość-wszystkie nam się rozleciały, i sportowe i zimowe i letnie. nigdy więcej. CCC jest ok.
grubassek:)
jeśli w ccc to polecam walky- kupiliśmy już kilkanaście par tej firmy i są naparwdę fajne:)
A_KA
Właśnie kupiłam Młodemu buty w CCC, Walky. Świetne są. Za 49 zł.

Semi, a nie mogłaś mi napisać wcześniej, żeby unikać Daichmanowskich butów dla starszych dzieci icon_wink.gif. Właśnie będę reklamować jedne Młodej. Zimowe, miały być super, nieprzemakające, z Deltex... z początku nieprzemakały, ale potem 37.gif.
Ślubny już nie raz reklamował u nich buty i pocieszający jest fakt, że z reklamacjami nie ma tam problemu. Z reguły dostawał nowe buty (dopłacał tylko ewentualną różnicę cen).
Agula9
Ja zwykle kupuję w Smyku, tylko już nie takie tanie icon_sad.gif Teraz chyba skuszę ne te co polecacie, ceny kuszące. W sumie zwykle patrzyłam, żeby jakościowo dobre były a najlepiej ze skóry.
cath
CYTAT(Agula9 @ Sun, 14 Apr 2013 - 08:23) *
Ja zwykle kupuję w Smyku, tylko już nie takie tanie icon_sad.gif Teraz chyba skuszę ne te co polecacie, ceny kuszące. W sumie zwykle patrzyłam, żeby jakościowo dobre były a najlepiej ze skóry.

Ja też generalnie kupuję w Smyku. W tym roku chyba zaryzykuję i wstąpimy do CCC.
Co do Daichamana to też już zraziłam się.
rysa154
W ccc podobajÄ… mi sie serie Lasockiego dla dzieci.koszt chyba 79zl.
ana84
to zależy do czego te buty, bo ja generalnie to kupuję buty Bartek, ale jeżeli chodzi o buty np "do tłucznia w przedszkolu" to jak najbardziej mogę polecić tanie buty z ccc, ewentualnie skórzane adidasy nike w deichmann, albo też w cc ostatnio się pojawiły.
Zwykłe butki ccc można kupić naprawdę niedrogo, ale jeśli zdecydujecie się np na wspomniane przeze mnie adidasy nike to są naprawdę super - na rzepy, skórkowe i jak się zabrudzą to wrzucam do pralki i po problmie. Są różowe białe i czarne icon_smile.gif
Agnieszka_82
Sandałki kupilismy w deichamnie, marki Elephanten (czy jakoś tak, ze słonikiem, całe skórkowe, super). Cena niestety 119 zł. sandałki
W zeszłym roku mieliśmy z CCC trampki i półbuty (Walky czy nelli blu) i na 1 sezon są OK. Cena ok 30-50 zł. A i chyba sandały tez były z ccc ale miały napis na pudełku Junior Kids i były super ! Ze skórki (bo często spotykam sie , że wyściółka buta jest z jakiegoś plastiku, ceraty ... przecież noga sie będzie do tego kleić i odparzać, szczególnie latem ...) o nasze były takie sandałki
Teraz szukam jeszcze jakiś trampek, tenisówek ale u nas nawet w dużym centrum handlowym straszne pustki w dziecięcych rozmiarach - brak szczególnie 25 i 26 icon_sad.gif
mlovea
Za Pogodą zapytam: tanie, dziewczęce, nieróżowe??
Kupiłam córce różowe w piątek, chcę jeszcze jedne. Szare, niebieskie, zielone... Znajdę? Na allegro pustki w tym temacie.
rysa154
Ja kupuje trampki atletico.
Ryjek
Wczoraj w Botti kupowalam tenisowki dla Patyski Walky po niecale 10 zł icon_smile.gif Do tłuczenia po podwroku na wiosne w sam raz icon_smile.gif BYly tez ala baleriny icon_smile.gif Rozmiarowka 20-24
okko
Dzisiaj sie okażalo ze Wojtuch nie miesci sie w butach z jesieni-tydzien temu sie miescil w 23 spokojnie-poszlam do CCC i kupilam 25 37.gif za. 39,99 na wyprzedazy byly.
Podeszwa elastyczna nawet jak sie rozleca do lata Å„ie bedzie mi szkoda.

Mam 2 pary jako nowe 23 b obie ubral kilka razy jesienia i 1raz jedne tydzien temu 37.gif
Kurde Kubie rosla noga 1 rozmiar rocznie a mlody wystrzelil -dzisiaj poszedl w kaloszach do zlobka bo nie mial co ubrac 04.gif
Pogoda
Kupiłam wczoraj dziewczynom buty - w CCC, za obie pary RAZEM dałam 55 zł, bo były z zeszłorocznej wyprzedaży. Dodam, że nie jestem zadowolona - szukałam czegoś innego. Niestety te zakupy to była droga przez mękę - buty w każdym sklepie w 90% różowo-różowe. A jak chłopięce, to z kolei jakieś takie bardzo masywne, duże. Poza tym bardzo "przebrane". Maja ma bardzo nieszczęśliwy rozmiar 24 - a buty były albo 23 albo 25. Przymierzyłam jej ze 30 par - w każdych jej było niewygodnie. Ostatecznie i tak kupiłam jej rozmiar 25 (czarne, różowymi dodatkami 29.gif ).

A Lila... Lila ma już swój gust. I trzeba było znaleźć coś, co jej się spodoba. To nie było łatwe... icon_rolleyes.gif

Za parę tygodni czeka mnie druga wyprawa do sklepu po jakieś odkryte buty - sandały czy coś takiego. Już się boję...
EdytaRola
dla dziewczynek wszędzie róż, a dla chłopców brzydkie szaro-bure, ja kupiłam w bartku ładne trzewiki skórzane, granatowo czerwone, cena byla taka sama jak skórzane w ccc, ja potrzebowalam dobrych bucików, bo to nasze pierwsze, nie chcialabym, zeby byly badziewne
kajukaj
no co wy narzekacie na kolory, ja się nie spotkałam żeby w dziewczęcych nie było wyboru poza różowym icon_wink.gif kupujemy buciki w Centrum Obuwia Dziecięcego Krasnal, mają sklep internetowy własnie, mają duży wybór i buty jakościowo bardzo dobre, ze skóry naturalnej, porządne. Córa sobie wybrała ostatnio u nich buraczkowe sandałki na lato icon_wink.gif
Milli9
Ja tam nie patrzę markami, tylko jakością produktu. Kupuję często buty marki Memo, bo co do nich jest gwarancja bezpieczeństwa - w końcu specjalizują się w butach profilaktycznych i ortopedycznych. I pod tym własnie kątem dobieram marki różnych produktów.
katie34
Spróbuj w https://www.51015kids.eu icon_wink.gif Buty kupuję dla swoich dzieci tylko tam- są porządne, wygodne i w dobrej cenie. Nie lubię wydawać kroci na obuwie, a tutaj jeszcze jakość jest świetna.
nilka268
Ja uważam, że dla dziecka nie warto kupować takich butów z najniższej półki. Lepiej kupić coś lepszej jakości, wiem, że będzie je miało krótko, ale i tak to lepsze rozwiązanie. Ja ostatnio kupiłam mojemu maluszkowi takie fajne sandałki: https://www.piccolino-sklep.pl/sandalki-dla-dzieci/1/366/ . Są też dla dziewczynek, jakbyście chciały. A teraz lato, a moje dziecko zaczyna chodzić samodzielnie, więc takie buty będą w sam raz.
Aleksandra Kropka
Niestety moja Michasia ma dość znaczną wadę postawy i nie kupuję tanich butów. Tanie buty to można kupić na pierwszym lepszym ryneczku albo sklepach obuwniczych w mniejszych miejscowościach. W każdym razie - j a tam nie kupuję. Chyba, że dla siebie. Ostatnio szukałam dla mojej Michasi ładnych sandałków na lato i udało mi się w internecie znaleźć takie różowe, a potem wpadłam jeszcze na srebrnoszare trampeczki to się zakochałam. Patrzcie tylko : https://sklep.zdrowebuciki.pl/pl/p/Trampki-...08-MPOPIELS/843 Są przeurocze. Kupiłam obie pary, trochę wydałam pieniędzy, ale nie żałuję. Są wygodne, dbają o postawę i są zwyczajnie urocze! icon_biggrin.gif
Karads
Ja podobnie jak przedmówczyni, nie kupują tych najtańszych butów, bo chcę zaoszczędzić dziecku ortopedyczne wady. Póki co, z jej stópkami wszystko w porządku, ale przyjaciółka poleciła mi buciki, które zapobiegają powstawaniu jakichkolwiek nieprawidłowości https://www.ministore.pl/buty-i-wkladki-profilaktyczne-k13 W promocyjnej cenie znajdziemy modele w cenie ok 70 zł, a buty te są elastyczne i bardzo wytrzymałe, bo wykonane są z naturalnej skóry.
pelonik
niestety ciężko jest znaleźć buty dla dzieci w jakichś sensowncyh cenach ale polecam decathlon
olka55
U nas wybór butow dla synka to zawsze duży problem... Nie jest łatwo znaleźć modele w przystepnej cenie i jednocześnie porządne. Na https://kuponiarnia.pl/promocja/dla-dzieci/buty-dla-dzieci/ mam na oku fajne buciki, a że z tej stronki już korzystalam to wiem, ze na jakośc nie bede narzekać icon_wink.gif
JuliaNawrot
Jest taki fajny sklep inetrnetowy , który często robi wyprzedaże np Bartków i w bardzo atrakcyjnej cenie można kupić buciki z najnowszej kolekcji. Polecam serdecznie www.wesolebuciki.pl
śrubka
Myślę, że trzeba szukać okazji, bo inaczej to trudno, a używanych bym nie kupowała.
Kotelka
No ja wiem, że czasami kusi nas to aby buty jakie wybieramy dla dziecka były tanie jednak nie to jest tutaj najważniejszą rzeczą na jaką warto jest się patrzeć. Poleam zwracać na to aby
rozmiar był dopasowany
były wykonane z przewiewnej tkaniny ewentualnie naturalnej skóry
miały porzadna podeszwę
oraz szeroki nosek

Chińska produkcja nie jest kontrolowana oraz nie wiemy z czego tak naprawdę są te buty, tak wiec ograniczyłabym się z kupowaniem ich na rzecz butów wykonanych w Polsce od dobrych marek takich jak bartek czy befado.
Polecam zajrzec sobie do sklepu e buty dla dzieci bo jest tam spory wybór takiego obuwia. https://e-butydladzieci.pl O tutaj jest strona sklepu
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.