To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

książki Grzegorza Kasdepke

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mlovea
Zwłaszcza seria o uczuciach "Kocha, lubi, szanuje...", "Drużyna Pani Miłki...", "Tylko bez całowania..."
Odpowiednie dla 3,5-latki?
Czy w książce "Grzegorz Kasdepke dzieciom" też są opowiadania z powyższych książek? Czytałam opienie, że ten zbiór jest kiepski w porównaniu z poszczególnymi ksiażeczkami.


A, może chce ktoś sprzedać? icon_wink.gif
Kocisława zwana Warkotem
Pewnie wypowiedzą się tu specjalistki 03.gif ,ale według mnie Kasdepke jest dla dużo starszych dzieci. Ostatnio po raz kolejny próbowałam włączyć go do zajęć z dzieciakami(klasy I-III) i po raz kolejny dzieci niekoniecznie "łapały" jego specyficzny rodzaj humoru. Od zawsze mam wrażenie że on pisze książki dla dorosłych 37.gif

PS nie czytałam oczywiście wszystkich jego prac
Joanna 81
Moim zdaniem książki Kasdepke są dla nieco starszych dzieci. Niedawno czytałam z córką "Kuba i Buba czyli awantura do kwadratu" i jej się podobała, ale ona ma przeszło 5 lat. Pozostałe poleciłabym dzieciom, które rozpoczęły już naukę w szkole.
dankin-82
moja młodsza odkryła GK w wieku 3 lat i uwielbia, zaczęłą od "Kacperiady" i do dziś są to jej ukochane książki
bb
ok, Mikolajka tez mozna trzylatkowi czytac ale.... jest tyle ksiazek dla mlodszych dzieci, ze spokojnie radzilabym poczekac.
Ammm
Moje "Kacperiadę" załapały szybko (mogły mieć pewnie ze 3,5 roku) i uwielbiają do dziś. "Detektywa Pozytywkę" lubiły, ale nie do końca kumali, dawno nie czytaliśmy. "Tylko bez całowania" dopiero teraz, ale też bez szału. Ta składanka faktycznie nie powala.
mlovea
W takim razie poczekam icon_smile.gif Dziękuję.
Pan Kasdepke zgodził się udostępnić swoje teksty na potrzeby akcji, którą organizujemy na naszym portalu wraz z Fundacją Mama. W zwiazku z tym chciałam poczytać córci jego książki. Ale zostawię je mamom starszych dzieci icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.