To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kask rowerowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tissaia
Nie ukrywam, że pod wpływem wątku Nocnej [użytkownik x] zakładam ten temat...
Chce kupić kaski rowerowe - dla siebie i dla Maksia. Maks ma co prawda, ale po pierwsze na pewno bedzie za mały a po drugie - nie wiem, czy to dobry kask... nie znam sie na tym. Kupiłam pierwszy lepszy, bo mu się podobały obrazki na nim..no i tak jeździ...

Na co mam zwrócić uwagę? Pomijam względy estetyczne, ja w każdym kasku wyglądam jak przychlast, zwłaszcza jadąc na kwiaciastej holenderce na wielkich kołach icon_wink.gif - ale chodzi mi o to, na jakie parametry zwrócić uwage? Jakie firmy są dobre?

ProszÄ™ o pomoc!
Ketmia
Bardzo dobre kaski były do kupienia w Lidlu (69 zł). Pewnie jeszcze gdzieniegdzie można je znaleźć. Zdaje się, ze również w Thibo można teraz kupić porządne kaski. A tak poza tym, to w decathlonie można kupić całkiem przyzwoite kaski bell.
Ważne jest, aby taki kask posiadaÅ‚ z tyÅ‚u regulacjÄ™, czyli żeby można byÅ‚o dobrze dopasować obwód. Fajnie gdy kask ma siateczkę z przodu, bo wtedy jest ochrona przed owadami, które nie wlatujÄ… przez otwory pod kask. Z kolei, im wiÄ™cej otworów, tym kask jest lżejszy i bardziej przewiewny. Technologia In Mold - kask jest mocniejszy – zwiÄ™ksza bezpieczeÅ„stwo użytkowania.
Ja jestem wierna kaskom met.
zofialipska
Warto kupować kaski rowerowe wykonane z polipropylenu spienionego. Czytałam o tym sporo, takie kaski mają o wiele większą wytrzymałość od standardowych i lepiej chronią głowę. Sama myslę nad rozpoczęciem sprzedaży takich kasków sportowych z epp, znalazłam już nawet producenta Pro EPP który wykonuje gotowy produkt na zamówienie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.