To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

W jakiej sieci wybrać telefon

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anax
Zastanawiam się nad zmianą operatora.Teraz mam w Orange na kartę.Kiedyś karta za 50 zł wystarczała mi na 3 mies teraz mi brakuje złotówek.Postanowiłam wziąść na abonament.Zalezy mi na tanim abonamencie ale żeby były też jakieś darmowe minuty.słyszałam o play ale z kolei nie chcę żeby inni nie zbankrutowali jak do mnie będą dzwonić bo z tego co się zorjętowałam to jest jakieś 0,70gr za min.
Ja nie wiele rozmawiam.
W jakich sieciach posiadacie tel i czy jesteście zadowolone?
grubassek:)
ja jeszcze kilka dni jestem w orange ale zrezygnowałam z ich usług, z uwagi na fatalne warunki techniczne.
teraz zastanawiam się nad Play- mają bardzo dużo minut w niskim abonamencie- minuty do wszystkich sieci, a smsy darmowe do wszystkich sieci -bez limitu.
w orange byłam ok.8 lat i w porównaniu do innych sieci, przy przedłużaniu umowy, nie proponowali nigdy ciekawych warunków...
jaAga*
Ponoć od lipca nie będzie już drożej do play, ja przenoszę się tam- też z orange, ale dopiero około lipca, bo mam umowędo grudnia, przy przeniesieniu i bez brania telefonu przy formule S, abonament na 12 miesięcy wynosi 19 zł - w tym w sieci wszystko jest za free i 200 min do innych sieci. Przy ofercie z telefonem - 29 zł i 24 miesiące.
Przy formule M ( nielimitowane w sieci play i 400 min poza siecią) abonament wynosi: bez telefonu 29 zł/12 m-cy, z telefonem 49 zł/24 m-ce.
UlotkÄ™ mam przed sobÄ….
lena77
CYTAT(grubassek:) @ Thu, 25 Apr 2013 - 10:18) *
w orange byłam ok.8 lat i w porównaniu do innych sieci, przy przedłużaniu umowy, nie proponowali nigdy ciekawych warunków...

tak raczej jest u wszystkich operatorow; starych klientow maja gdzies. ja przenioslam sie po 8 latach z plusa do play i kiedy juz podpisalam umowe to zadzwonili z plusa z super oferta. troche za pozno, czekaja do konca a nuz klient machnie reka i z lenistwa przedluzy na starych warunkach umowe. mam teraz abonament za 49 ale niestety ciagle go przekraczam. umowa konczy mi sie za rok i wtedy zobacze co maja ciekawego w plusie do zaoferowania.
Maciejonka
ja też z orange uciekam do play. Przy moich 100zł miesięcznie z ograniczeniami mam to samo w play bez ograniczeń.
Jeszcze tyko nie wiem jak od nich uciec, jaki okres wypowiedzenia i jak zabrać MÓJ numer.
grubassek:)
CYTAT(Maciejonka @ Thu, 25 Apr 2013 - 23:00) *
ja też z orange uciekam do play. Przy moich 100zł miesięcznie z ograniczeniami mam to samo w play bez ograniczeń.
Jeszcze tyko nie wiem jak od nich uciec, jaki okres wypowiedzenia i jak zabrać MÓJ numer.

mi w salonie powiedzieli, że jak chcę zatrzymać swój nr to nie składam pisma o dezaktywację
ale na pewno trzeba napisać jakieś pisemko, że nie chcemy przed łużać umowy- takkie pismo należy złożyć m-c przed końcem umowy
rysa154
Jak przenosilam numer nic sama nie musialam.wszystko zalatwili za mnie w playu.jeeynym warunkiem bylo,zeby miec aktualny dowod u starego operatoratora wpisany.
lublinianka
ja mam w plusie na karte na doladowania mogloby byc lepiej z zasiegiem.....
mama_do_kwadratu
Uciekłam z Plusa do Play. Jestem zadowolona.
Orinoko
A ja uciekłam z Playa do innej sieci, ale nie polecam, jak i Playa nie polecam z uwagi na fatalną jakość sieci - przynajmniej u mnie tak było, że często pojawiała się info, że sieć zajęta, plus prawie zawsze efekt podwójnego głosu (mojego) przy rozmowie albo jakieś inne atrakcje. Teraz jakość ok, ale... jakoś, kurde, drogo.... a miało być hm.. porównywalnie 32.gif (T-Mobile)
Honey*
ja mam w orange i zasieg sobie chwale, zadnych przewr nie mam. abonament mam za 40zl. ale nie wiem ile minut mam. mam ten pakiet delfin II. wczoraj dzownili do mnie i mowil ze tego delfina juz nie ma i zapropowowali mi abonament za 50zl w tym 200min do wszytskich i 0,5GB internetu. tansze minuty i tym podobne. umowe mam do listopada.
nie zmienilam nic. czekam do listopada.
maz mnie namawia do przejscia do play bo on ma i firmowy i prywatny telefon w tej sieci. za firmowy nie placi a z prywatnego bardzo! rzadko korzysta i ma na karte.
sama nie wiem ale jakby abonament byl taki jak pisze jaga to chyba przejde.
ja lubie miec na abonament telefon. miec pewnosc ze w kazdej chwili moge zadzonic a nie myslec czy kupic juz karte czy jeszcze mi wystarczy zeby gdzies zadzownic.

co do przenoszenia. przenosilam z ery do orange i wlasciwie nic nie musialam robic. wszytsko zalatwiali miedzy soba
anax
dzięki wam za odpowiedzi
agula1980
To ja chyba jako jedyna napiszę że jetem zadowolona z Orange, kupuję doładowanie za 25 zł i kilka dni później za 100zł po tym za 100zł z trzema osobami mam za darmo przez 2 miesiące ( w orange) jeden numer mam za darmo na zawsze ( wybrałam z play-a). Ponadto ustawiłam sobie masz za staż( dostaję przy tym drugim doładowaniu bodajże 30%) ustawiłam także rozmowy z play na 0,29. Wcześniej były jeszcze inne promocje ale właśnie się kończą( 120 minut do wszystkich i za doładowanie drugie w sobotę +10%. a i jeszcze skarbonke mam ustawioną. Możliwości jest wiele. Niewiem jaką masz taryfę bo ja mam nowe orange go. Zapomniałam jeszcze że jak rozmawiam przeszło 2 minuty to potem mam 9 minut darmowych (bez play i cyfrowego polsatu)
MamaJulki
A ja uciekłam z t-mobile do play. Nie narzekam na zasięg, porówywalny. Nie muszę pilnować, czy jest już 16, żeby móc korzystać z jakiegoś tam pakietu... gadam do woli...
Pilawianka
Ja też mam w orange i sobie chwalę. Byłam już zdecydowana na przejście do Play ale Orange zaproponowało mi lepszą ofertę.
Agula, ja tylko czekałam aż wymyślą coś innego niż te delfiny i inne pantery bo to był mój nagorszy abonament jaki posiadałam.
Nie mam jednak rozeznenia jak jest w ofertach na kartÄ™.
Molak
Ja mam telefon i telewizję u nich https://www.multiplay.pl/ i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Rachunki mam rozsądne, a dla mnie to najważniejsze.
AniaNamorska
Jeśli chodzi o telefon komórkowy, kiedyś miałam w Orange, ale nie lubię się wiązać umowami długoterminowymi.
Teraz mam w Nju i jest o tyle dobrze, że można sobie zmieniać taryfę, a sama umowa jest przedłużana co miesiąc na kolejny miesiąc. Z tego co kojarzę, chyba Virgin Mobile ma podobnie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.