To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Trampolina ogrodowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Poszukuje trampoliny ogrodowej:
- z drabinkÄ…
- siatka bezpieczeństwa: 180 cm
- waga skaczÄ…cego : 180 kg
- najlepiej z kotwami (ale dopuszczam mozliwość zakupu osobno)
- do której mozna dokupić osłonę na spręzyny (to niebieskie dookoła) - bo widzę po innych, że się szybko niszczy
- rozmiar ok 374
- cena: 600-700zł

Możecie mi cos polecić?
agarad
W takiej sumie raczej się nie zamkniesz jeśli chcesz z siatką i drabinką.

Osłonę na sprężyny można dokupić do każdego rozmiaru, tak jak i same sprężyny icon_smile.gif

A kotwy do trampoliny to nie mam pojęcia jakie by miały być icon_question.gif
pati.n
Myślałam o czymś takim, ale nie umiem nigdzie znależć osłon na spręzyny do tego rozmiaru.
Kotwy - coÅ› w tym stylu.
agarad
Osłony faktycznie nie są trwałe/ ok 3 sezonów wytrzymują /
ale osłonkę masz tu :
https://trampolina.eu/go/_category/?idc=11_...ong&lang=pl

A czy te kotwy są potrzebne? - przy tak dużej i ciężkiej trampolinie to chyba nie .
rysa154
Widziałam jak sąsiadom porwalo taka dużą trampoline,ale wiatr był naprawdę duży.dobrze,że nikogo nie było w pobliżu,bo tak to tylko kilka dachówek i elewacja do naprawy.
pati.n
CYTAT(agarad @ Fri, 03 May 2013 - 00:01) *
Osłony faktycznie nie są trwałe/ ok 3 sezonów wytrzymują /
ale osłonkę masz tu :
https://trampolina.eu/go/_category/?idc=11_...ong&lang=pl


Własnie nie ma osłony w rozmiarze 374 i tak się zastanawiam, czy wogóle takie produkuja cy nie rozglądać się za innym rozmiarem.

CYTAT(agarad @ Fri, 03 May 2013 - 00:01) *
A czy te kotwy są potrzebne? - przy tak dużej i ciężkiej trampolinie to chyba nie .


CYTAT(rysa154 @ Fri, 03 May 2013 - 00:29) *
Widziałam jak sąsiadom porwalo taka dużą trampoline,ale wiatr był naprawdę duży.dobrze,że nikogo nie było w pobliżu,bo tak to tylko kilka dachówek i elewacja do naprawy.


U tez tez zawsze mopcno wieje, więc kotwy dla mnie obligatoryjne. Sąsiedzi maja taki plastikowy domek na podwórku, to go podniosło i rzuciło nim jak papierowym, rozwając go na częci.
Pogoda
Moja pieciometrowa trampolina fruwala w zeszłym roku. Wiatr w czasie burzy rzucił nią na odległość dobrych 70 metrów - na szczęście na puste pole sąsiada. Cudem jakimś ocalala. I została zakotwiona... W betonie. Teraz to już jej nic nie ruszy z pewnością...

Edit: autokorekta w telefonie...
pati.n
A jak lepsza z siatką zew, czy wewnętrzną?



A co myslicie o takim modelu?
agarad
Jak piszecie o takim wietrze co porywa tak ciężką trampolinę to zastanawiam się czy z taką kotwą nie wyrwie również....
agarad
CYTAT(pati.n @ Fri, 03 May 2013 - 07:55) *
Własnie nie ma osłony w rozmiarze 374 i tak się zastanawiam, czy wogóle takie produkuja cy nie rozglądać się za innym rozmiarem.


pati na tej aukcji z rozmiarem 374 jest napisane że to rozmiar zewnętrzny więc to chyba typowe 366, tak mi się wydaje
pajka83
Siatka wewnetrzna lepsza, bo nie ma możliwości skoku na sprężyny wtedy, a mimo osłony może to być bolesne. Ja kupiłam taką https://allegro.pl/trampolina-3-05m-siatka-...3203646225.html
pati.n
Pomóżcie, bo miotam się między dwoma:
z siatka wew, czy z siatkÄ… zew?
Pogoda
Ja bym rzuciła monetą... 08.gif .

Tak serio... Oba rozwiązania mają wady i zalety - ale chyba jednak tutaj na forum padło więcej głosów za siatką wewnętrzną i zaczyna mnie to przekonywać. A ponieważ obie trampoliny są w podobnej cenie i wyglądają na takie o podobnej jakości, to JA chyba wybrałabym tę pierwszą.
pati.n
CYTAT(Pogoda @ Sun, 19 May 2013 - 15:39) *
Ja bym rzuciła monetą... 08.gif .


najlepiej takÄ… z dwoma rewersami icon_wink.gif

ceny podobne, bo nazbieraliśmy okresloną kwotę, w której musimy się zamknąć icon_smile.gif
Kitka*
Podczepię się, jeśli pozwolisz, pati.n icon_smile.gif
Ile dzieci może skakać na trampolinie w rozmiarze 305 cm? Ciężko mi sobie to zwizualizować. Już wiem, że trampolina musi być co najmniej 3-metrowa i z siatką wew. Powiedzmy, że włazi do niej moja dwójka (4 i 8 lat) i ktoś jeszcze się zmiści?
pati.n
CYTAT(Kitka* @ Wed, 22 May 2013 - 13:02) *
Podczepię się, jeśli pozwolisz, pati.n icon_smile.gif
Ile dzieci może skakać na trampolinie w rozmiarze 305 cm? Ciężko mi sobie to zwizualizować. Już wiem, że trampolina musi być co najmniej 3-metrowa i z siatką wew. Powiedzmy, że włazi do niej moja dwójka (4 i 8 lat) i ktoś jeszcze się zmiści?

prosze bardzo, może ozywisz watek icon_smile.gif

Ja do końca nie jestem przekonana ta siatką wew....
Pogoda
W instrukcji obsługi każdej trampoliny znajdziesz, że jednorazowo może na niej skakać JEDNA osoba. Ze względów bezpieczeństwa.
Jednak - co to za zabawa icon_wink.gif. Na naszej trzymetrowej dwójka małych dzieci bawiła się fajnie, czasem w towarzystwie. maksymalnie było na niej 5 dzieci. Ale to już było ciasno - trzeba ich było pilnować, żeby sobie większej krzywdy nie zrobili.
W zeszłym roku skorzystaliśmy z fajnej promocji i kupiliśmy pięciometrową - i dzieciaki i dorośli mają większy komfort skakania. Dzieci najczęściej bawią się we dwójkę lub we trójkę, czwórka też spokojnie może brykać.
Tak na prawdę wszystko zależy od tego w jakim wieku dzieci, jak sprawne i jakim temperamentem obdarzone. Bo czasem "trzymetrówka" pomieści spokojnie pięcioro dzieci. A czasem i dla dwójki będzie za mała...
agarad
CYTAT(Kitka* @ Wed, 22 May 2013 - 11:02) *
Podczepię się, jeśli pozwolisz, pati.n icon_smile.gif
Ile dzieci może skakać na trampolinie w rozmiarze 305 cm? Ciężko mi sobie to zwizualizować. Już wiem, że trampolina musi być co najmniej 3-metrowa i z siatką wew. Powiedzmy, że włazi do niej moja dwójka (4 i 8 lat) i ktoś jeszcze się zmiści?

zgodnie z instrukcjÄ… jedna icon_wink.gif

u mnie czasem wchodzą wszyscy troje ale skakać się nie da wówczas.
agarad
widziałam w gazetce AUCHAN trampolinę 305 cm za 485 zł więc chyba w dobrej cenie jest jeśli jeszcze nie kupiliście
Kitka*
CYTAT(agarad @ Wed, 22 May 2013 - 16:49) *
zgodnie z instrukcjÄ… jedna icon_wink.gif

Ahaa, nie wiedziałam icon_smile.gif
CYTAT
widziałam w gazetce AUCHAN trampolinę 305 cm za 485 zł więc chyba w dobrej cenie jest jeśli jeszcze nie kupiliście

Cena niezła, tylko gdzie ja znajdę Auchan, pewnie najbliższy ze 150 km stąd icon_lol.gif

AgaBoss
Cześć Terze zastanawiamy się teraz nad zakupem trampoliny dla córki. Ale z racji ograniczonej przestrzeni na działce na dużą nie możemy sobie pozwolić. Wydaje mi się że taka [edit: moderacja] jest wystarczająca dla np dwóch szkrabów. Czytając posty o tych trampolinach porywanych przez silne wiatry, do pytam sie czy ktoś ma pomysł na jakieś konkretne zabezpieczenie tego typu sprzętu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.