To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ankieta - prośba o wypełnienie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Żyrafo
Mam prośbę od niemęża.
Ankieta jest do wypełnienia. Kilka minutek.
Dla rodziców, których dziecko uczy się języka obcego:

https://moje-ankiety.pl/respond-44801.html

Z góry dziękuję icon_smile.gif
Kocisława zwana Warkotem
Zrobione 06.gif
Żyrafo
icon_smile.gif
wiewiórczak
Dwa razy w ankiecie pada pytanie o wiek ankietowanego, może w pierwszym przypadku powinnam podać wiek syna?
Maciejka
Coś jest nie tak z ankietą. W pytaniu o tym, co decyduje o szybkości nauki nie da się zaznaczyć opcji w każdym z rzędów. Tak ma być? No i jeśli uczyłam się 3 języków to mam sobie wybrać jeden, o którym mówię? Bo we francuskim zdecydowanie się polepszyłam, ale w niemieckim nie. I jeszcze jedno, czy mam oceniać szkolnego nauczyciela mojego dziecka czy tego z szkoły językowej?
domi
CYTAT(Maciejka @ Sat, 11 May 2013 - 20:25) *
Coś jest nie tak z ankietą. W pytaniu o tym, co decyduje o szybkości nauki nie da się zaznaczyć opcji w każdym z rzędów. Tak ma być? No i jeśli uczyłam się 3 języków to mam sobie wybrać jeden, o którym mówię? Bo we francuskim zdecydowanie się polepszyłam, ale w niemieckim nie. I jeszcze jedno, czy mam oceniać szkolnego nauczyciela mojego dziecka czy tego z szkoły językowej?

Zgadzam się. W tym pytaniu coś jest nie w porządku. Np. nie ma opcji, że nie polepszyłam.
W innym pytaniu jest napisane, że zaznaczyć po jednej odp w każdym rzędzie, a nie idzie tego zrobić. Dalej nie próbowałam wypełniać. Moim zdaniem, ankieta jest niedopracowana.
Żyrafo
Wiewiórczak, z tym wiekiem to jest pomyłka, wszędzie podajesz swój.
Maciejko, tak, ta ankieta jest mocno niedoskonała, ale nic się z tym nie da zrobić, bo jest zaakceptowana przez promotora - taki dziwny system icon_sad.gif
domi
CYTAT(Żyrafo @ Sat, 11 May 2013 - 21:43) *
Maciejko, tak, ta ankieta jest mocno niedoskonała, ale nic się z tym nie da zrobić, bo jest zaakceptowana przez promotora - taki dziwny system icon_sad.gif

Ten promotor chyba spał, gdy to zatwierdzał 06.gif . Z pewnością nie wypełnił sam tej ankiety, bo widziałby te niedoskonałości.
Blaszka12345
zrobione
Maciejka
CYTAT(Żyrafo @ Sat, 11 May 2013 - 21:43) *
Maciejko, tak, ta ankieta jest mocno niedoskonała, ale nic się z tym nie da zrobić, bo jest zaakceptowana przez promotora - taki dziwny system icon_sad.gif

Matko, a nie macie wersji papierowej?
Jutro z tym powalczę. Może być jutro?
Żyrafo
Maciejko, może być jutro. Wersję papierową mam, przywieźć ? 06.gif
I dziękuję wszystkim za pomoc.
Joanna 81
wypełnione icon_wink.gif
malinowa i Malina
poszło
mama_do_kwadratu
done
Maciejka
No dobrze, poszło. icon_smile.gif
Mariola***
gotowe
mario29
wypełnione icon_smile.gif
pirania
nie jest cos ie tak z ta ankieta tylko udowadnia teze icon_smile.gif gdyz wiadomo, ze najefektywniejsza nauka jest wysoko znotywowanego dziecka z wysoko zmotywowanym, milym lecz ambitnym nauczycielem, w malej grupie na wakacjach lub na zajęciach prywatnych.

I na szczescie tak wlasnie wychodzi icon_smile.gif

ja bym sie klocila z opcja "konwersacja" w pytaniu gdzie można sie nauczyć języka. Na konwersacjach się człowiek nie uczy, tylko doskonali.
Żyrafo
Dziękuję wszystkim za wypełnienie. Pirania - przekażę z przyjemnością Twoją uwagę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.