To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Fontanna czekoladowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agarad
czas owoców nadchodzi i tak mnie naszło icon_wink.gif

macie takie ustrojstwo, czy w ogóle takie domowe "dają radę"? bo w profesjonalnych efekt jest, a zastanawiam się czy takie o małej mocy faktycznie spełniają swoją funkcję?

czekam na porady odnośnie modelu icon_smile.gif
anita
o dobrze, że mi przypomniałas, że to mam icon_wink.gif kupowałam w Selgrosie, model domowy, elektryczny, ale nie wiem dokładnie co to, kupowałam co w promocji było icon_wink.gif jest ok. Fajna zabawa, czekam na truskawki, mniam icon_smile.gif a dzieciaki jaką frajdę mają icon_smile.gif
agarad
CYTAT(anita @ Wed, 22 May 2013 - 20:27) *
o dobrze, że mi przypomniałas, że to mam icon_wink.gif kupowałam w Selgrosie, model domowy, elektryczny, ale nie wiem dokładnie co to, kupowałam co w promocji było icon_wink.gif jest ok. Fajna zabawa, czekam na truskawki, mniam icon_smile.gif a dzieciaki jaką frajdę mają icon_smile.gif


właśnie o te truskawki mi chodzi icon_smile.gif tylko się zastanawiałam czy te domowe modele dają efekt zbliżony do profesjonalnych icon_smile.gif

ale z tego co piszesz to chyba tak icon_smile.gif jak byś mogła w Wolnej chwili sprawdzić co to za model albo chociaż o moc, bo mają dużą rozpiętość i tak myślę czy te o maŁej mocy mają siłę tłoczyć czekoladę na górę icon_wink.gif

może jeszcze ktoś doradzi.
anita
to raczej nie jest żadna znana firma bo bym zapamiętała, u znajomych tez korzystaliśmy z takiej domowej, bez żadnego problemu. Jak mi sie przypomni w domu to spojrze bo gdzieś w czeluściach szafy jest schowana icon_wink.gif
kuskus
W Rossmanie kiedyś widziałam w dobrej cenie. A słyszałyście o serowym fondue?
Elle_
CYTAT(kuskus @ Thu, 23 May 2013 - 15:23) *
W Rossmanie kiedyś widziałam w dobrej cenie. A słyszałyście o serowym fondue?


Nie tylko słyszałam, a nawet i jadłam, ba! nawet sama robiłam. icon_smile.gif Pyszne jest. Chociaż moim faworytem zawsze i wszędzie jest czekolada z owocami : truskawki, kiwi, banany, winogrona...mhmm cudo. Wydaje mi się, że dużej różnicy nie ma między fondue domowym, a "profesjonalnym". Czekolada przecież wszędzie smakuje tak samo icon_wink.gif Różnica może być w tym, że fondue ze świeczką niestety trzeba mieszać, bo się przypala, a...a w sumie nie wiem czy fondue na palnik też się przypala czy nie. icon_biggrin.gif Polecam takie najzwyklejsze fondue ceramiczne. Małe, mało sprzątania, a dużo pyszności. icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.