To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wrodzone zapalenie płuc oraz niska glukoza

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

77iuppiter
Urodziło nam się maleństwo 23.05.2013r - poród był przez cesarkę. Dziecko urodziło się ok 2,5tyg. wcześniej niż powinno.
Okazało się na drugi dzień po porodzie, że maleństwo ma wrodzone zapalenie płuc oraz musi mieć podawaną glukozę, bo ma za niski poziom cukru.

Obecnie żona dzwoniła i mówiła, że dziecko leży pod kroplówkami i lekarz powiedział, że w danym momencie niczego nie jest w stanie stwierdzić jak się to wszystko potoczy. Maleństwo samo oddycha na obecną chwilę. Płuca po zrobieniu zdjęcia nie ma całych zajętych.

Proszę choć o odrobinę pocieszenia, bo żona nie może pohamować łez i ręce już nam opadają, bo przez prawie cały okres ciąży były jakieś problemy.
Gruszka
Nie mam pojęcia o tego rodzaju problemach, ale po pobieżnym przeglądnięciu informacji wynika, że po zastosowaniu odpowiedniej antybiotykoterapii wszstko powinno być dobrze. Trzymam kciuki za zdrowie Waszego dziecka.
malgosia1968
moja córka 21 lat temu urodziła się z zachłystowym zapaleniem płuc (nie wiem czy to jest to samo co wrodzone zapalenie płuc) nie oddychała sama oddychał za nią respirator, leczenie trwało 6 miesięcy
dziś moja córka ma 21 lat i sama już jest mamą
na dzień dzisiejszy medycyna jest dużo lepsza niż w tamtych czasach
to dobrze, że maleństwo mimo zapalenia płuc samo oddycha
jeśli chodzi o niski poziom cukru we krwi po urodzeniu to mój najmłodszy synek urodził się z poziomem 38 a norma jest od 60
dostawał do jedzenia Bebiko 0 dla dzieci z niską wagą urodzeniową
cukier szybko się unormował do dnia dzisiejszego nie mamy problemów
życzę Wam aby Wasze maleństwo uporało się z trudnościami i jak najszybciej wróciło do domku a Wam rodzicom życzę więcej uśmiechu na co dzień i jak najmniej problemów
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.