To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mikrofalówka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agarad
na co zwrócić uwagę przy zakupie? czy moc jest ważna? jakieś funkcje?

nie jes mi jakoś specjalnie potrzebna ale tak myślę, że dziecku łatwiej od czasu do czasu podgrzać coś w mikrofali niż brudzić mi kilka garów 29.gif
no i popcorn wszędzie widze teraz TYLKO do mikrofali icon_smile.gif

tak więc wymagań specjalnych nie mam - popcorn i sporadyczne podgrzewanie icon_smile.gif
Paula.
Odświeżam.

Dojrzeliśmy do zakupy mikrofalówki. Zawsze twierdziliśmy, że nie potrzebujemy. Gdy Malwina miała się urodzić nabyłam sterylizator do mikrofalówki i w celu używania powyższego pożyczyliśmy mikrofalówkę od rodziców, bo przecież jak już Malwina wyrośnie z butelek nie będzie nam potrzebna.
Laktator dawno poszedł do siostry (bo głównie do wyparzania niego był stosowany sterylizator), a kuchenkę oddaliśmy, no i okazało się, że mleko, szczególnie rano, dużo prościej przygrzać w mikrofali niż bawić się na gazie.
Postanowiliśmy więc nabyć w końcu to ustrojstwo, no ale kupować sprzęt tylko do podgrzewania mleka na śniadanie to lekka przesada, więc chciałabym przy okazji też załatwić sprawę grzanek - czasem dziewczynki chcą na kolację i dla paru kanapek grzeję cały piekarnik - czy taki grill w mikrofali dobrze sprawdzi się do robienia grzanek, ma ktoś, używa?
Przejrzałam specyfikacje kuchenek i są takie z funkcją gotowania na parze - ktoś ma, stosuje, jak to się sprawdza?
To samo pytanie o funkcję robienia jogurtów oraz gotowanie konwekcyjne - jak to się sprawdza w mikrofalówkach?
alka25
Mikrofalówki są już niemal w każdym domu i znacznie ułatwiają życie, o czym wiedzą szczególnie mamy icon_smile.gif Dobrze, że wspomniano tu o funkcjach tych urządzeń, bo one nie ograniczają się tylko do podgrzewania, o czym można dowiedzieć się z artykułu https://abcporady.pl/czy-uzywasz-wszystkich...i-mikrofalowej/ . Grill to coraz częściej stosowana funkcja w mikrofalówkach.
artur.wgnr
Istotną funkcją jest odmrażanie. U mnie często z tego korzystamy, bo nikt nie potrafi zaplanować przyszłości na tyle, żeby wyciągnąć mięso z zamrażarki dzień wcześniej 03.gif
Klaudia5
Na pewno warto zwrócić uwagę na pojemność, bo są różne kuchenki. Znajoma kupiła ostatnio Candy z funkcją grilla i aż jej zazdroszczę, bo moja nie ma takiej funkcji, a na pewno bym z niej korzystała.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.