To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tajemnica Zielonego Królestwa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agnese
na da się to dla 5-latka ? bo nie mogę znaleźć od jakiego wieku to jest
był ktos już ? warto?
Mafia
Widziałam zajawkę przed filmem Krudowie. Oba są w podobnej konwencji i mój 7latek nie chciał iść. Tylko on w ogóle jakoś źle znosi ogladanie w kinie. icon_sad.gif
Aneczka
Myślę, że sie nada. Bylismy w kinie i wszystkie dzieci były tak między 3 a 6 lat (za wyjatkiem mojego, które miało bezplatny bilet ważny do dziś i trzeba było skorzystać, a na Iron mana nie chciala iść).

A czy warto... z perspektywy nas i córki - zasypialismy a nudów, bo fabuła dość prosta, niezbyt wartka, taka dla maluchów. Nas zmyliła głóna bohaterka, która jest juz panienką z biustem i wydawało nam się, że film będzie pod taką właśnie publiczność, ale niestety, zdecydowanie dla maluchów.
agnese
a to nie ja będę się nudziła icon_smile.gif wujek pójdzie z nim icon_smile.gif
Hermia
A ja się nie nudziłam. Podobało mi się. Nawet bardzo. Mojemu synowi też, koleżanka jego też wyszła zadowolona, a bardzo się obawiałam, bo ona nie przywykła do dłuższych niż 10 minut bajek.
Maadzik
Mojej Oli bardzo bajka się podobała. Przeżywała i opowiadała co chwila o jakimś wątku przez cały dzień. Gorzej z mężem, podobno prawie zasnął.
Kocurek
Byliśmy, ja i moje dzieci sztuk 2. Bardzo fajna animacja, bajka z przesłaniem, taka... życiowa. Polecam, choc śmiechawy jak przy Shreku nie ma. Myśle, że warto zainwestować w 3D, my z racji moich okularów zawsze chodzimy na 2D.
Mafia
CYTAT(Mafia)
Widziałam zajawkę przed filmem Krudowie. Oba są w podobnej konwencji i mój 7latek nie chciał iść. Tylko on w ogóle jakoś źle znosi ogladanie w kinie. icon_sad.gif


Odszczekuję. icon_smile.gif Syn poszedł, podobno mu się podobało, choć w nocy przeżycia dały o sobie znać i obudził się z małym straszkiem icon_wink.gif To jego słowa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.