To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Buty z lidla

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mazia
DZisiaj dorwałam w Lidlu całkiem fajne zabudowane sandały dla Mateusza. Niestety mimo starań największy z rozmiarów to 34.Jestem ciekawa, a nie zapytałam w sklepie, czy w ogóle były większe czy to największy z dostępnych rozmiarów. MOże któraś z was była w Lidlu?. Mają fajne sandałki dla dzieci ale głównie małe rozmiary. W tym rozmiarze mieli tylko jeden fason (zabudowane z przodu, kolor oliwka z niebieskim) był tylko 1 rodzaj. Może któraś widziała te sandały i może były w rozmiarze 35?. te co kupiłam moge oddać do tygodnia więc jeśli gdzieś są większe to chętnie je oddam na rzecz większego rozmiaru.
Pilawianka
Przeszukałam ulotki z lidla zeszłotygodniowe (bo w nowej ofercie nie znalazłam). Jedyne sandały chłopięce jakie znalazłam to te. Wg strony rozmiary tylko do 34.
Mam nadzieję, że pomogłam.
grzałka
mieliśmy zabudowane sandały z lidla jakieś 2 lata temu i była to wielka wtopa, nie polecam
mazia
MÅ‚odziutka fason podobny ale to nie te. dzieki.
gunia86
oprócz tych w linku był jeszcze inny fason, wiec pewnie ten drugi udało ci się kupic.
mazia
CYTAT(gunia86 @ Tue, 04 Jun 2013 - 09:53) *
oprócz tych w linku był jeszcze inny fason, wiec pewnie ten drugi udało ci się kupic.



Być może, chociaż u mnie był tylko ten fason, który udało mi się kupić.
Pilawianka
mazia ale to jest oferta z zeszłego tygodnia więc pewnie reszta zostala wykupiona. Tak mi się wydaje. U mnie produktów z gazetek rozchodzą się w większości pierwszego dnia.
Ryjek
Ja moge polecic chodaki ze str 16, https://www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=oxniLl beda od 13 czerwca. Te chodaki z dzianinowa opaska na noge super tryzmaja noge dziecka, buty nie klapia jak w zwyklych chodakach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.