To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lodowka turystyczna

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

xxyy
Taka do samochodu. Poleci ktos?
Tigerek
Szwagrostwo w takiej lodówce z powodzeniem od lat wozi surowe i przetworzone mięso do Szwajcarii - zero strat.
Ammm
Ja kupiłam razem z Toyotą, działa świetnie, acz dość mała jest (nie widziałam innych). Sprzedałam Toyotę, lodówkę sobie zostawiłam.
xxyy
A jaka konkretnie, sa rozne rodzaje czy to prosta rzecz i wystarczy kupic pierwsza lepsza? Kielbasy sobie z Polski chce nawiezc.
agama76
Ja swego czasu (2 lata temu) kupowalam w Decathlonie - najwieksza jaka byla, bo tort chcialam przewiezc, robilismy dziecku urodziny w plenerze icon_wink.gif Lodowki uzywamy raz na jakis czas, bardzo dobrze sie sprawuje, naprawde dobrze chlodzi. Polecam, one w Decthlonie chyba co roku sa, wlasnie o tej porze.

A.
Kaszanka
Dobrze jak lodówka ma możliwość podłączenia do normalnego kontaktu, wiem, że sporo nie ma takiej możliwości, mają jedynie wtyczkę samochodową.
Ja mam lodówkę z Biedronki, sprawdza się już czwarty rok.
malgog
my mamy samochodową na kabel znaczy elektryczną kupiona w makro - w podrózy się sprawdza doskonale
na kempingu pod namiotem też dała radę
zasadniczo to nie jest tylko lodówka samochodowa bo można ja podłączyc do każdego kontaktu
mamy tez taka małą na wkłady - na plażę napoje sie mieszczą
xxyy
O wlasnie,wtyczka do normalnego kontaktu.Wazne. Dzieki.
MamaJulki
My kiedyś kupiliśmy z Carrefoura, ale poszła do reklamacji z powodu uchwytu - był za słaby i po tygodniu popękał, więc przy kupnie zwróćcie na to uwagę icon_wink.gif
malgog
oprócz uchwytu radzę sprawdzić także wieko, czy zamknięcie szczelnie domyka i nie ma peknięć
tyczka
Mieliśmy dwie. Kupione przy jakiejś okazji, jedną w markecie zwykłym, drugą ( chyba ) w sklepie ze sprzętem sportowym.
Sprawdzały się znakomicie obie, chłodziły jak trzeba, żywność dojeżdżała do Danii za każdym razem w znakomitym stanie.

O kiełbasy będziesz mogła być spokojna icon_wink.gif
mama_do_kwadratu
Ja mam firmy Campingaz.
Coś w ten deseń.
Aneczka
Brak normarnej wtyczki nie dyskwalifikuje w sumie - sa przejściówki na wtyczki samochodowe.
ajakielka
Powiedzcie mi proszę, gdzie przewozicie te lodówki? Pod nogami "przedniego" pasażera? Jak długie są te kable? Jestem też zainteresowana taką lodówką, do tej pory miałam taką bez funkcji chłodzenia, wkładałam tylko morsy do środka i jeździła w bagażniku.
malgog
CYTAT(ajakielka @ Wed, 19 Jun 2013 - 10:46) *
Powiedzcie mi proszę, gdzie przewozicie te lodówki? Pod nogami "przedniego" pasażera? Jak długie są te kable? Jestem też zainteresowana taką lodówką, do tej pory miałam taką bez funkcji chłodzenia, wkładałam tylko morsy do środka i jeździła w bagażniku.


pod nogami pasażera bez szans no chyba, że pasażerem jest maluch i nogi nie zwisają poniżej krawędzi siedzenia lub nogami opiera sie (podnóżek), taka mała jaka mam (połowka normalnej) swobodnie wchodzi obok nóg
elektryczna lodówka tylko w bagazniku bo gniazdko tam jest a kabel ma ce metr
tyczka
U nas zawsze stała sobie na tylnym siedzeniu icon_smile.gif
mama_do_kwadratu
CYTAT(ajakielka @ Wed, 19 Jun 2013 - 10:46) *
Powiedzcie mi proszę, gdzie przewozicie te lodówki?


mam gniazdko w bagażniku
Ammm
CYTAT(ajakielka @ Wed, 19 Jun 2013 - 10:46) *
Powiedzcie mi proszę, gdzie przewozicie te lodówki? Pod nogami "przedniego" pasażera? Jak długie są te kable? Jestem też zainteresowana taką lodówką, do tej pory miałam taką bez funkcji chłodzenia, wkładałam tylko morsy do środka i jeździła w bagażniku.


W bagażniku - mam tam gniazdko. Albo pod nogami dzieci z tyłu lub z tyłu na środku na ziemi. Moje kable są dość długie.

Edit: moja ma też funkcję grzania. Nigdy nie korzystałam, ale może komuś się przyda, więc warto wiedzieć, że takie są.
Elle_
My otrzymaliśmy lodówkę "w spadku". Znajomi przyjechali do nas z Włoch z taką lodówkę i z moimi ukochanymi włoskimi produktami w niej. Wszystko świeże, pyszne. Znakomicie mroziła. Przypadkiem zostawili u nas lodówkę, bo polskich produktów nie zabierali z powrotem (teściowa do nich przyjeżdża raz w miesiącu z polską wałówką), chcieliśmy im odesłać, ale paczka droga stwierdzili, że odbiorą jak przyjadą następnym razem. A jak przyjechali to już z nową lodówką. Tak więc nam została podarowana stara. Nie narzekam kompletnie, bo jest super, a mnie nie byłoby stać na taki wydatek. Także tam się trafiło>:)
ajakielka
Muszę w takim razie iść pooglądać swój bagażnik, sądzicie, że ma tam gniazdko? Do tej pory go nie widziałam, ale też specjalnie nie przyglądałam się... Nie żebym miała nowe auto 37.gif , ale do tej pory nie miałam potrzeby poszukiwania gniazdka w bagażniku (nie ukrywam, rozwiązałoby wiele...)
Truśka
CYTAT(ajakielka @ Wed, 19 Jun 2013 - 10:46) *
Powiedzcie mi proszę, gdzie przewozicie te lodówki? Pod nogami "przedniego" pasażera? Jak długie są te kable? Jestem też zainteresowana taką lodówką, do tej pory miałam taką bez funkcji chłodzenia, wkładałam tylko morsy do środka i jeździła w bagażniku.

Na tylnym siedzeniu w miejscu podłokietnika icon_wink.gif nawet lodówka jest do tego przystosowana icon_wink.gif
agnese
zalezy kto jaką ma lodówkę icon_razz.gif nasza ostatnio jechała z tyłu za siedzeniem pasażera
ajakielka
Buuu.... Nie mam gniazdka w bagażniku... A pomiędzy fotelikami jeździ kota nasza... W transporterze of course, więc zajmuje sporo miejsca.
aniakuleczka
w na podłodze między fotelikami?
ajakielka
CYTAT(aniakuleczka @ Tue, 02 Jul 2013 - 10:50) *
w na podłodze między fotelikami?


Za ciasno, niestety...
Ammm
Może coś takiego Cię uratuje?
ajakielka
CYTAT(Ammm @ Wed, 03 Jul 2013 - 07:06) *
Może coś takiego Cię uratuje?


To jest myśl! Ammm, dzięki!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.