To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

fotelik samochodowy z isofixem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

inka-24
Hej,
szukałam na forum i nie wiele znalazłam.

Jesteśmy przed wyborem fotelika samochodowego, takiego po nosidełku.
Zależy nam na mocowaniu isofix no i przede wszystkim na bezpieczeństwie dziecka.
Fajnie by było jak by można było ustawić fotelik w wygodnej pozycji do spania (dalszy wypad)

W necie każdy fotelik ma "super" opinię producenta ale ja chcę się poradzić Was, doświadczonych rodziców jaki fotelik polecacie.

Pozdrawiam!
Laos
Na ogłoszeniach motoryzacyjnych jest duży wybór przetestowanych już fotelików, nie wiem w jakim wieku dziecko?
Tamara79
inko skorzystaj z tej strony
https://fotelik.info/pl/testy/

edit: najbezpiecziej kupowac fotelik z małym przedziałem wagowym, czyli od 0-9kg 9-18kg itd a nie 9-25kg. My mielismy maxi cosi 9-18kg i bylismy (jestesmy, bo Tamara jeździ nadal) zadowoleni.
Dirty Diana
Jezu, Inka?! Wszelki duch...
I gratulujÄ™ bardzo serdecznie!
moko.
CYTAT(KanuÅ› @ Wed, 19 Jun 2013 - 18:09) *
inko skorzystaj z tej strony
https://fotelik.info/pl/testy/

edit: najbezpiecziej kupowac fotelik z małym przedziałem wagowym, czyli od 0-9kg 9-18kg itd a nie 9-25kg. My mielismy maxi cosi 9-18kg i bylismy (jestesmy, bo Tamara jeździ nadal) zadowoleni.

Dokładnie, mój prawie 3,5 latek dalej jeździ w foteliku 9-18.
Mamy Romera Kinga.
Agnes84
inka jak to fotelikowe guru, czyli Ika zawsze pisała...przede wszystkim należy się kierować dopasowaniem fotelika do kanapy samochodu. Żle dobrany, nawet najlepszy i najdroższy fotelik nie spełni swojej funkcji. Musi ściśle przylegać itp... Wyniki testów jak najbardziej, przymiarka dziecka do fotelika też, ale konieczny jest wyjazd samochodem do sklepu z fotelikami i dobranie pasującego.
I tak jak Kanuś pisała-małe przedziały czyli teraz 9-18kg.
inka-24
Kaelsa dziękuje:)

Rozjaśniłyście mi troszkę sprawę bo myśleliśmy z mężem i foteliku z większym przedziałem wagowym 9-25.

Na przymirkÄ™ i tak i tak planujemy jechac do sklepu dlatego wszelkie zakupy internetowe odpadajÄ….

Oliwia ma w tej chwili 9,5 miesiÄ…ca.
Jest drobnym dzieckiem.

Dorott
zaczep IkÄ™ na fb Ona naprawdÄ™ wie wszystko o fetelikach i chetnie Ci doradzi!

Dirty Diana
CYTAT(Dorott @ Thu, 20 Jun 2013 - 12:17) *
zaczep IkÄ™ na fb Ona naprawdÄ™ wie wszystko o fetelikach i chetnie Ci doradzi!

Inko, mogę pośredniczyć, jeśli nie masz konta na fb lub w znajomych Iki. Ona naprawdę wie wszystko o fotelikach.
inka-24
Konto na FB mam tylko nie mam Iki w znajomych.
Kaelsa jak byś mogła to zapytaj czy mogę się do Niej odezwać na FB icon_wink.gif
Dirty Diana
Pisz, pytałam, tylko zaznacz, że jesteś Inka icon_smile.gif
milutka
Inka O. jest malusia to jeszcze śmiało może jeździć w kołysce, najlepiej jak najdłużej , póki Jej głowa nie będzie wystawać.
Druga sprawa tak jak dziewczyny napisały, mały przedział wagowy, do tego testy zderzeniowe, jak dla mnie numerami jeden to są romer albo recaro.

Ps.Kaelso prawda, że cudnie 06.gif Inka wybiera fotelik icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.