To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Obóz dla młodzieży gimnazjalnej

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamami
Czy jest szansa znaleźć jakiś sensowny, sprawdzony i bezpieczny obóz dla gimnazjalisty w cenie do 1000 zł
Silije
Na pewno tak jeśli w grę wchodzi harcerstwo lub jakieś stowarzyszenia.
Moją Julkę np. wysyłam z KSM za 370 zł na tydzień. Za więcej nie byłoby mnie stać.

Truśka
Moje dziecko jedzie na obóz harcerski FSE na 3 tygodnie za 900 zł icon_wink.gif
Dor
Moe na harcerski żeglarski, 3 tygodnie 950 pln
Agnieszka AZJ
moje, odkąd przestały jeżdzić na obozy harcerskie, wakac[użytkownik x]ą duzo drożej icon_sad.gif
mamami
Mój harcerzem nie jest, ale dowiem się, bo może jest opcja dołączenia nie będąc harcerzem.
Dzięki za odzew.
Agnieszka AZJ
Tylko że obóz harcerski to nie są wczasy - zaczyna się od cięzkiej roboty, bo trzeba sobie postawić obóz, a i potem nie jest lepiej - np. służby w kuchni.
Dor
Wszystko zależy od tego, co kto lubi.
Mój Młody mówi, że najleosza na obozie jest kwaterka (budowanie obozu)
I ubolewa, że w tym roku nie może na nią jechać.
Agnieszka AZJ
Ja też lubiłam kwaterki, a najsmutniejszy moment był wtedy, jak już przyjezdżała reszta obozu icon_smile.gif

Ale jak ktoś jest nie do konca świadomy jak wyglada początek obozu, to może się zniechęcić.
horcia
Moim zdaniem takie obozy to super pomysł na wakacje, dziecko przede wszystkim uczy się współpracy, koegzystencji z innymi dziećmi, odpowiedzialności. Syn brata jedzie w tym roku z harcerzami.
agnese
ale tez nie każdy odnajduje się na takich obozach icon_razz.gif trzeba się dowiedzieć własnie jak to będzie wyglądać, bo obozy harcerskie tez różne bywają - stawiane od podstaw jak i na bazach, gdzie nie koniecznie jest ta cała kwaterkowa otoczka i ważne jest też jak osoba odnajduje się w nowej grupie, która zazwyczaj jest juz zgrana ze soba - ale polecam taką formę wypoczynku icon_smile.gif

Agnieszka AZJ hehe
mamami
Nie rozważałabym obozu gdybym wiedziała, ze Michałowi się taka "zabawa" nie spodoba icon_smile.gif Niestety w tym roku odpada, gdyż termin obozu organizowanego przez nasz hufiec pokrył się z wczasami, na które młody pojechał z dziadkami. Trudno, może w przyszłym roku coś pokombinujemy.
Dzięki za wszelkie porady.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.