To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pomocy...panikujÄ™ :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dorott
od 4.06 do 9.06 miałam normalną miesiączkę, dostałam ją tydzień wcześniej ale była normalna

teraz właśnie zaczęłam krwawić icon_sad.gif co to może być? druga miesiączka po 2 tygodniach? nigdy czegoś takiego nie miałam...spanikowałam

czekać czy lecieć do szpitala?
Użytkownik usunięty
CYTAT(Dorott @ Mon, 24 Jun 2013 - 18:56) *
od 4.06 do 9.06 miałam normalną miesiączkę, dostałam ją tydzień wcześniej ale była normalna

teraz właśnie zaczęłam krwawić icon_sad.gif co to może być? druga miesiączka po 2 tygodniach? nigdy czegoś takiego nie miałam...spanikowałam

czekać czy lecieć do szpitala?


Dorott... groźne rzeczy z natury nie krwawią, więc luz. Nie do szpitala, do lekarza idź. Koniecznie. Możesz mieć np. zaburzenia owulacji.
Dorott
nigdy w życiu nie plamiłam między miesiączkami...miesiączki czasami mi się spóźniały ale generalnie zawsze miałam co 29-30 dni

ale mam nerwa i stracha icon_sad.gif
hawah
Nie panikuj, normalnie idź do gina. I nie dostałaś po dwóch tylko prawie trzech tygodniach, znaczy cykl był 20- dniowy. Krótki ale się zdarza. Zaburzenia cyklu też się zdarzają, nawet jeśli do tej pory było wszystko jak w szwajcarskim zegarku. I wcale nie musi ich powodować bógwico tylko zwykły upał albo stres albo przepracowanie. Do lekarza sprawdzić jak najbardziej, ale wdech - wydech - spokojnie icon_smile.gif

dopisek - skoro ten cykl był krótki to mógł być w ogóle bezowulacyjny i brak owulacji mógł być właśnie przyczyną jego długości a raczej krótkości
Dorott
dziękuje Wam bardzo

ja jak zawsze spanikowałam...i nie wiem czy to zaczął się okres czy jedno dniowe plamienie...czekam cierpliwie
Kaszanka
Dorott, jesteś którąś z kolei kobietą która skarży się na dodatkowe plamienia/krótki cykl w ostatnim czasie. Ja miała bardzo długi okres w tym miesiącu, jak nigdy. Może rzeczywiście przez te upały?
Użytkownik usunięty
No wiecie dziewczęta... coś jakby przestajemy być nastolatkami icon_wink.gif

Jak zadzwoniłam do mojego gina z paniką, że okres nie taki, odpowiedział z totalnym spokojem "cóż, kobieta zmienną jest. Obserwujemy pewną tendencję" icon_biggrin.gif
Dorott
CYTAT(Nocna [użytkownik x] @ Tue, 25 Jun 2013 - 09:51) *
No wiecie dziewczęta... coś jakby przestajemy być nastolatkami icon_wink.gif

co co TY icon_smile.gif [użytkownik x]...Ty to na bank jestes nastka icon_smile.gificon_smile.gif fotki nie kłamia icon_smile.gificon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.