To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Glista ludzka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

milutka
Objawy trochę mi pasują, czy któraś z Was chorowała? jak badać, wystarczy kał na pasożyty?
netty5
Moja Maja miala.Robilismy kał na obecnosc pasozytow ale ja znalazlam jednego robala w pieluszce. Dostalismy wszyscy lek i jest ok.
Mala drapala sie bo ja swedziala pupa i bolał brzuszek.
jaAga*
Ostatnio glisty wyszły kilku moim znajomym, robiły badanie kału na pasożyty. Przy tej okazji (na samą myśl, że mogę mieć robaki mam mdłości) ja odrobaczyłam całą moją rodzinę- nie badając się.
Tuni
CYTAT(netty5 @ Wed, 26 Jun 2013 - 10:59) *
Moja Maja miala.Robilismy kał na obecnosc pasozytow ale ja znalazlam jednego robala w pieluszce. Dostalismy wszyscy lek i jest ok.
Mala drapala sie bo ja swedziala pupa i bolał brzuszek.

Ło matko, współczuję. Gdzie ona to zlapała?
netty5
CYTAT(Tuni @ Wed, 26 Jun 2013 - 12:55) *
Ło matko, współczuję. Gdzie ona to zlapała?


Nie wiem......pani doktor powiedziala ze mam sie nie przejmowac bo zdarza sie najczystszym i czesciej niz nam sie wydaje tylko ludzie raczej sie nie przyznaja bo sie wstydza.
Tuni
Netty, ale ja nie w tym sensie, przepraszam jeśli tak to odebrałaś.
Ja chciałam zaprezentować moje przerażenie, że łatwo złapać i nawet nie wiadomo kiedy i gdzie 21.gif
netty5
CYTAT(Tuni @ Fri, 28 Jun 2013 - 17:46) *
Netty, ale ja nie w tym sensie, przepraszam jeśli tak to odebrałaś.
Ja chciałam zaprezentować moje przerażenie, że łatwo złapać i nawet nie wiadomo kiedy i gdzie 21.gif


Alez spoko TUNI ja tego w zadnym sensie nie odebrałam . Taka tam lużna rozmowa. Moje dzieciaki i pisaek w piaskownicy jadły i do psiej miski podpełzały wiec wyszło.......w pieluszce. 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.