To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Moskitiera na drzwi balkonowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Mam taka z lidla.
Nie jestem zadowolona, wręcz przeciwnie.


Czy ktoś ma taką? Ta jest z magnesami. Dokładne zdjęcie poniżej.
Sprawdza się? Warto? Wychodzimy przez te drzwi ciągle, także jest bardzo często użytkowana.

edit:
własnie doczytałam, że na all kosztuja 15 zł 21.gif

Ale czy warto?
pati.n
nikt nie ma?
Inkusia
Mam podobną do Twojej, na tej samej zasadzie, tylko chyba z Biedronki. Te rzepy do góry się nie trzymają, wszystko odpada 21.gif
Widziałam w tv reklamę tej z magnesami, też jestem ciekawa czy fajna.
netty5
Ja mam ta z Lidla z magnesami.
Moj M. zamocował ja srubki bo rzepy nie trzymaja. Na moje drzwi balkonowe jest za szeroka wiec z jednej strony zrobiłam zakładke. wyglada nie tak ładnie jak na zdjeciu ale jak dla mnie spełnia swoja funkcje i w sumie jestem zadowolona. Ale wychodzimy na balkon sporadycznie a magnesy same ja automatycznie za mna zamykaja.
promyx
my mamy taką w ramce plastikowej jak normalne drzwi, na sprężynie i z magnesami, ale nie wiem ile kosztowała bo robiła nam to firma razem z moskitierami na okna.
Ja jestem ze swojej zadowolona;)
kubek
U mnie bez moskitier nie dałoby rady wyrobić. Rok temu nie pryskali w naszym mieście roślin i było tyle owadów, że jeszcze tak nie było w historii jak pamiętam. Zamówiłam moskitiery z Agata Rolety przez internet i założyłam szybko sama. Dostałam instrukcje. Teraz mamy spokój nie wyobrażam sobie nie mieć moskitier.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.