To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ropiejące oko w ciąży

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ana84
Powiedzcie mi co mogę poradzić na ropiejące oko? Zaznaczam, że ropieje mi tylko w nocy i po przebudzeniu nie mogę go otworzyć. Oprócz tego mam gęstą, nawet zielonkawą wydzielinę z nosa i też nie wiem jak to rozrzedzić żeby mi nie zalegało. W dzień nie ma z tym wszystkim problemu, pojawia się on w nocy i właśnie po przebudzeniu jest najgorzej.

Tak jak teraz, jest godz. 5 rano a ja obudziłam się i musiałam wstać taka byłam przytkana.

W poniedziałek co prawda idę do lekarza, ale może mi coś poradzicie chwilowo, ewentualnie coś na co np nie wpadnie mój lekarz a jest na receptę?
Szukałam w internecie co nieco ale nie znalazłam nic na temat ropiejących oczu w ciąży :/
aisha1111
miałam ten sam problem jeszcze w ciąży, więc wiem jakie to u*****liwe. ja myłam oko rano herbatą (zwykłą z torebki - tylko nie słodziłam icon_biggrin.gif ) i do tego dostałam krople w aptece, którymi zakrapiałam oko rano i wieczorem przez 3 dni (do ustąpienia objawów). oko myłam od zewnętrznego kącika do wewnętrznego i za każdym razem zmieniałam gazik, żeby nie nanieść bakterii. póki nie dostaniesz jakiejś chemii na to oko to przemywaj mocną herbatą - powinno chociaż trochę pomóc
ana84
dzięki bardzo za radę icon_smile.gif póki co skorzystam a jutro może mi lekarka coś jeszcze poradzi icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.