To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nikon Coolpix

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

~Luna~
Czy ktoś ma może aparat nikon coolpix ?
Jestem ciekawa jakie robi zdjęcia, czy warto wydać na niego te kilka stówek.

Przed wyjazdem na wakacje, chcę kupić aparat, taki "z niższej półki cenowej" do 400 zł.
DZiś w Realu oglądałam właśnie nikona coolpix'a, niestety tlylko zewnętrznie, bo uruchomić nie było komu, obsługa nie dotarła na stoisko przez 30 min. 21.gif
anita b.
Ja mam
zdjęcia robi takie jak aparat za 400 zł, czyli przyzwoite, ale bez rewelacji
ale chyba nie oczekujesz rewelacji za 400 zł?

a, i mój ma już 7 lat, więc już całkiem długo wytrzymuje
Magnezja
Też mam i nie narzekam. Zdjęcia dla mnie bardzo przyzwoite, zawodowym fotografem i tak nie jestem. Dosyć łatwe w obsłudze menu.
~Luna~
A możecie polecić jakiś konkretny model, bo tych Nikonów pojawiło się w sklepach dośc dużo.
Cudów po aparacie za 400 zł nie spodziewam się, ale to chyba nie znaczy, że w tej cenie (dla mnie nie małej), mogę kupić tylko coś nie spełni podstawowych oczekiwań.
sdw
Luna, moje dzieci od kilku lat używażją coolpixa, o ile się nie mylę to od pięciu gdzieś... Nie pamiętam modelu acz wątpiliwe i tak czy jeszcze byłby dostępny. Moim zdaniem zdjęcia robi bardzo ładne. Niejednokrotnie zabieralam go sama na jakieś wypady, bo jest poręczny i wytrzymaly. Niegroźny mu pisek plaży, upadki i deszcze. W strumieniu nie moczylam, więc nie wiem, czy wytrzymalby również kąpiel icon_wink.gif Baterie trzymają bardzo dlugo, o ile pamiętam to do tysiaca zdjec. IMHO za cztery stówy warto kupic.
~Luna~
Dzięki icon_smile.gif

Teraz reklamują w Saturnie, Nikona za 399zł, z 10 krotnym zumem (chyba optycznym), ale są też i tańsze .

Znalazłam na stronie Saturna dane techniczne tegoż aparatu, nie wiem czy można (jeśli nie to usunę), ale wklejam linka do tej strony.
Jeśli się znacie, spojrzyjcie i powiedzcie czy warto zakupić taki sprzęt.
Aparat będzie wykorzystywany w różnych sytuacjach, głównie na wyjazdach z dzieckiem (np. wakacje) , trochę w domu, najbardziej jednak będzie mi potrzebny (chyba, bo nie wiem czy będę miała możliwość i czas na pstrykanie fotek) na przyszłoroczną komunię syna.
Kościół u nas ciemny, słabo oświetlany.

https://www.saturn.pl/aparat-nikon-coolpix-...-279105#opinion

Jeszcze jedno pytanko - zauważyłam, że są trzy różne stabilizatory obrazu, cyfrowy, optyczny i mechaniczny - który jest lepszy ???
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.