To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ednokrynolog

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mariola233
Witam 22 ide do eno.i pani w recepcji kazala mi rzobic badania ale nie powiedziala jakie,wiec podpowiedzcie mi jakie mam zrobic na pierwsza wiziyte,i jak pujde do rodzinnego to mi da skierowanie na badania krwi(prywatnie niemam kasy)
malgosia1968
lekarz pierwszego kontaktu może dać Ci tylko skierowanie na TSH
resztę badań jeśli nie chcesz płacić musi zlecić Ci endokrynolog
a na jakiej podstawie zapisałaś się do endokrynologa?
bo przecież potrzebne jest Ci skierowanie i lekarz pierwszego kontaktu musi tam wpisać na jakiej podstawie kieruje Cię do tego właśnie specjalisty
poza tym jeśli nie wiesz jakie masz zrobić badania ( icon_rolleyes.gif ) do 22 jeszcze trochę czasu więc najlepiej będzie jak zadzwonisz do Pani z recepcji i zapytasz icon_mrgreen.gif
mariola233
mam niedoczynnosc i skierowanie od rodzinnej a juz czekam ponad rok na edno.a teraz niema mojej doktroki jest na urlopie ale jest jakis inny lekarz na zastepstwie i sie zastanawiam czy on mi da skierowanie na badania
mariola233
witam bylam w czoraj u edno i mam Hashimoto i duzo przeciwciał czy to cos zlego???przepisala mi euthyrox25
bata22
To najczęściej spotykana choroba tarczycy icon_smile.gif Ja też ją mam icon_smile.gif Po prostu komórki tarczycy niszczą ją icon_smile.gif
Jak masz Euthy 25 to musisz mieć mało rozwiniętą chorobę, bo to słaba dawka, więc się ciesz icon_smile.gif
Ale leki do końca życia pewnie będziesz przyjmować icon_smile.gif
netty5
Ja mam Hashimoto. Tez biore 25 ale Letrox. Przeciwciała świadczą o przewlekłym zapaleniu tarczycy. Po kilku tyg. brania leków powinnaś poczuć różnicę.Trzeba co jakiś czas kontrolować np. co pół roku.
mariola233
a czy przy hasim.mozna nie miec okresu??raz nie mialam 5 miesiecy i teraz z nowu nie mam od 2-miesiecy dzisiaj robilam tes i nie jestem w ciazy
netty5
MARIOLA nie wiem.Ja nie mam @ bo mam wkładke od 3 lat.
A co ci szkodzi pójść do gina.Niech sprawdzi wszystko i się wypowie.Może akurat przez zaburzoną czynność tarczycy.
Agnes84
Można mieć nieregularne... Biorę Letrox 50 i mam @ co 40-50dni
mariola233
bylam juz jak niemialm 5 miesiecy i przepisala mi luteine unas czeka sie na wizyte miesiac
agniechap
ja mam podobnie jak agnes
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.