To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

do kina z dziecmi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ewela
Hejka

Chciałabym się wybrac z moim EE Babincem do kina
Repertuar to Minionki i Uniwesytet potworny

Któras z Was była, widziała?Na ktory film się wybrac?

Emi ma lat 8- wiec da radę i pewnie bedzie sie jej podobało samo wyjscie do kina
Eli ma lat (prawie) 4 i wolałabym by oglądnęla i jej się podobało.
Piśka
"Uniwersytetu..." nie widziałam, ale w niedziele byłam z moim prawie 4-latkiem na Minionkach i bardzo mu się podobało. To był pierwszy film w kinie który obejrzeliśmy w całości. Tak wię polecam śmiało. Jak masz możliwość to wybierz wersje 3d. Rezultat jest taki, że figurki minionków z mcdonalda jeżdża teraz z nami wszędzie, tzn. z moim synkiem i ciągle się nimi bawi.
angielk
Ja dziś byłam z "moimi" świetlicowymi dziećmi na "Uniwersytecie..." (grupa 4 i 5 latków)
Podobało się bardzo, wysiedziały by spokojnie gdyby nie 20 min. reklam i jakiś dziwny krótkometrażowy film w "gratisie" na początku (razem +35 min).
Wersja oczywiście 2D bo wg mnie 4 latek jest za mały na 3D.

Braliśmy pod uwagę też Minionki, ale padło na Potwory przypadkowo.


oliweczkas
Moja Zuzia była na Uniwersytecie w 3D i bardzo jej się podobało.
Bogna
Mój synek (6 lat) był na Minionkach. Podobało mu się. Mówił że bardzo śmieszne.
agarad
U nas kino zaplanowane na jutro i też dylemat co wybrać .....
Fiefiora
Byliśmy na obu filmach. Minionki bardziej się podobały mojemu synowi na Uniwersytecie bał się.
ewela
Byłyśmy na Minionkach..

najfajnieszy był sam wyjazd do kina:-) i bycie w nim.
Film- niekoniecznie nam się podobał.

Pozdrawiam
Pogoda
Byłyśmy na Uniwersytecie 2 tygodnie temu i dzisiaj na Minionkach. Lilce (4,5 roku) podobały się oba filmy , ale na moje pytanie odpowiedziała bez wahania, że bardziej podobał się Uniwersytet. Natomiast Maja (3 lata) miała poważny problem z wysiedzeniem na obu. (A były już takie filmy, które obejrzała w całości).
Hermia
A dla dziewczynki który film lepszy? Minionki nam się podobały, byliśmy dzisiaj z Lu i naszym gościem (9 letnim chłopcem z zespołem aspergera). Niestety w związku z tym, nie mogliśmy zabrać sąsiadki i teraz musimy nadrobić w tygodniu. Młody chętnie drugi raz obejrzy Minionki, ale zastanawiałam się nad Uniwersytetem potworów. To już chyba też jakaś kolejna część? Damy radę jak nie widzieliśmy poprzedniej części? Dziewczynce się spodoba?
Pogoda
Jestem człowiekiem uczulonym maksymalnie na rzeczy: "dla chłopców" i "dla dziewczynek", więc w tej kwestii nie pomogę. Byłabym w stanie zaakceptować, że np. "Barbie Roszpunka" to bajka skierowana do dziewczynek, ale tak generalnie to wydaje mi się, że bajki są dla dzieci, bez względu na płeć... icon_wink.gif

Jeśli chodzi o Potwory, to nie ma problemu, jeśli się nie widziało pierwszej części. Dwójka to prequel - czyli film, który opowiada losy bohaterów przed wydarzeniami z części pierwszej. W przypadku "Powtorów" - W pierwszej części poznajemy głównych bohaterów jako pracowników dużej fabryki a w drugiej części są dopiero uczniami uniwersytetu i przygotowują się do przyszłej pracy icon_wink.gif. Więc spokojnie można obejrzeć najpierw Część II a potem I - będzie to nawet bardziej logiczne wtedy icon_wink.gif.

semi
Byłyśmy dzisiaj na minionkach-obu nam się podobało. Film jest zabawny, akcja wartka, dla czterolatki w sam raz.
Hermia
Pogodo ja też nie uznaję tego podziału, ale dziewczynka jest wyjątkowo "dziewczyńska' w wyborze lektur i filmów. Fajno, że za to chętnie bawi się z chłopakami we wszelkie zabawy. Jednak przy wyborze filmu muszę wybierać tak, żeby jej się spodobało.
A mój syn bardzo chętnie ogląda również "Barbi"
Filip_inka
Filip byl na Uniwersytecie z bratanicami, a na Minionkach ze mna. Bardzo sie balam jak strawie i wytrzymam na tym filmie, a w sumie usmialam sie i bardzo mi sie podobal. Filowi chyba bardziej podobaly sie Minionki...
ewela
Byłam z EE na filmie Smerfy2
wersja 2d (taką wyświetlali o g.10.30)
Film fajnie siÄ™ oglÄ…da.
POLECAM

Moim EE tak się podobał,ze nie chciały nawet "turystycznie" wychodzic do wc.

POLECAM

Pozdrawiam
Ewela
Lenis
Widzialm z corcia Smerfy2- bardzo jej sie podobalo. Mniie troche mniej, jestem jednak przyzwyczajona do "starych" smerfow. Ale ogolnie pozytywnie.
MamaStokrotki
Mi się jedynka podobała, na dwójce mloda była z tata i tez oboje zadowoleni icon_wink.gif
Teraz chce iśc na tego rycerzea blaszkę, ale raczej sie nie wybierzemy.
Pogoda
A mój małżonek wziął dziewczyny na Blaszkę i wrócili wszyscy uhahani. Dziewczynom się bardzo podobał - dużo mi opowiadały o tym filmie.
ewela
cieszę się....moje EE ciągle wspominają Smerfy 2-bardzo się im podobało


CzekajÄ… na kolejny wypad do kina....
Artea
Uwaga, uwaga, teraz trafia sie fajna okazja.
Dzisiaj rozpoczyna się pierwsza edycja Warszaskiego Festiwalu Filmów dla dzieci i młodzieży!
[edit: moderacja]
KtoÅ› siÄ™ wybiera?
Żabolek
Planujemy w weekend wypad do kina. I tak sie zastanawiam co wybrać bo chcemy w koncu Natale zabrać. Co radzicie? Uniwersytet, Minionki,Rycerza Blaszkę czy Turbo? Smerfy odpadaja bo Kuba nie chce.
MamaStokrotki
Jas ie zastanawiam nad ryśkiem Lwie serce.
szeklanka
My testujemy na razie wyłącznie poranki dla dzieci bo mam wrażenie, że pełnometrażowa bajka to za długo.
BYliśmy już dwa razy i za każdym razem super zabawa dla młodego. Pierwszy raz w domu obejrzał dłuższy film dla dzieci ale mimo to poczekam jeszcze chyba do przyszłego roku z dłuższym repertuarem.
powiedzcie mi proszę od kiedy zabieracie maluchy do kina na filmy pełnometrażowe dla dzieci?
pesciorka
CYTAT(szeklanka @ Wed, 06 Nov 2013 - 14:31) *
My testujemy na razie wyłącznie poranki dla dzieci bo mam wrażenie, że pełnometrażowa bajka to za długo.
BYliśmy już dwa razy i za każdym razem super zabawa dla młodego. Pierwszy raz w domu obejrzał dłuższy film dla dzieci ale mimo to poczekam jeszcze chyba do przyszłego roku z dłuższym repertuarem.
powiedzcie mi proszę od kiedy zabieracie maluchy do kina na filmy pełnometrażowe dla dzieci?

Mój synek pierwszy raz w kinie na pełnometrażowej bajce był w wieku 4,5 roku i wydaje mi się to idealny wiek icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.