To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bolą mnie kości

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

semi
i nie bardzo wiem, co z tym zrobić. W różnych miejscach-a to palce u rak, a to łokieć, zebro, kość stopy, łydki, właściwie cały czas jakaś kość mnie boli. Przez chwile, za moment następna. Lekarka rodzinna machnęła ręką i przepisała potas-niczego nie zmienił. Nie wiem nawet do jakiego lekarza sie udać i czy w ogóle. To jest ból o rożnym natężeniu, raz zaboli tak, ze aż na moment dech zapiera, a innym razem lekko ćmi. Jakieś sugestie mile widziane.
agnese
ja bym poszła chyba do neurologa, skoro boli to jakas przyczyna musi byc, wiec warto jednak iść
xxyy
Kosci czy bardziej stawy? Bol moze promieniowac dajac wrazenie, ze to kosc. Reumatolog?
semi
nie, kości zdecydowanie. dzięki, możne faktycznie reumatolog. Znowu będę musiała płacić za służbę zdrowia z własnej kieszeni, coś mnie kiedyś trafi w związku z tym 21.gif
ewela
Semi- zeby się leczyć w naszym kraju trzeba być zdrowym i miec duzo pieniędzy......

Zdrowym- by miec czas na odczekanie na wizytę na NFZ i pieniądze-by placic za prywatę- gdy chce się byc zdrowym ehhhhhhhhhhhhh bo terminy by dostac się do specjalisty =ehhhhhhhhh i cala reszta wulgaryzmów


dobry Reumatolog lub dobry ortopeda- ktory zaleci odpowiednie badania

ZyczÄ™ duzo zdrowia
krycha2
Ja myślę, że w tym przypadku warto zrobić RTG. Później iść z nim do lekarza internisty, by ocenił twój stan.
[edit: moderacja]
netty5
Zrób wyniki ale pełny pakiet.Mnie bolą ręce i nogi sezonowo przez tarczycę.
Mojej mamie puchły kostki i nadgarstki też przez tarczyce.
karolina.ros
CYTAT(semi @ Fri, 19 Jul 2013 - 18:02) *
nie, kości zdecydowanie. dzięki, możne faktycznie reumatolog. Znowu będę musiała płacić za służbę zdrowia z własnej kieszeni, coś mnie kiedyś trafi w związku z tym 21.gif



Może reumatolog coś zaradzi. No cóż, trzeba szykować kasę i iść prywatnie, bo państwowo jak jest każdy wie... Masakra. Szczególnie teraz, w sierpniu, terminy do końca roku zajete icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.