To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Góry Świętokrzyskie, Kielce - jedzenie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ludek
Dubluję temat, ale w górach nikt się nie odezwał, to może tubylcy pomogą icon_wink.gif.

Wybieram się na pod koniec lipca w Góry Świętokrzyskie.
Planujemy odwiedzić Chęciny, Święty Krzyż, Kadzielnia w Kielcach, Tokarnia, Oblęgorek i pewnie cos jeszcze icon_smile.gif
Polećcie miejsca, gdzie można zjeść przyzwoicie i niedrogo, a jakich miejsc unikać. Będziemy z psem, więc dobrze, żeby był jakiś ogródek, albo żeby nie wygonili nas z bukiem ze środka icon_smile.gif
oliweczkas
Koniecznie zobaczcie Muzeum Historii Kielc oraz zamek Krzysztopór w Ujeździe.
Co do jedzenia-to w knajpie American Home na ul. Sienkiewicza (po Kuchennych Rewolucjach) ceny są kosmiczne, więc nie polecam
Za to pizzeria Biesiadowo ul. Kozia- olbrzymia pizza za bardzo przyzwoite pieniądze (czy z psem można to nie wiem).
Ludek
Dzięki icon_smile.gif
paulap
ja raczej nie jadam w lokalach kieleckich, ale jeśli pizza to tylko Pieprz i Bazylia na Placu Wolności. Jak będziesz w Kielcach to daj znać. Jeśli tylko będę na miejscu, to chętnie wybiorę się z Wami. Pomyślę jeszcze i jak coś wymyślę to dam znać icon_smile.gif
Ludek
Jedziemy w poniedziałek. Będziemy mieszkać w Krajnie Pierwszym.
Nie mamy jeszcze konkrenych planów, ale pewnie o Kielce zahaczymy icon_smile.gif
agak
Jakbys byla w poblizu Starachowic to zapraszam na kawe icon_smile.gif
Ludek
Dzięki 06.gif
Sokolica
CYTAT(paulap @ Mon, 22 Jul 2013 - 22:34) *
ja raczej nie jadam w lokalach kieleckich, ale jeśli pizza to tylko Pieprz i Bazylia na Placu Wolności.

Ooo, Pieprz i Bazylia - pizza super. Mniam. Świetne ciasto, super składniki.
W Kielcach blisko Rynku (róg Warszawskiej i Orlej) jest restauracja Ale Szama gdzie można zjeść smaczne i niedrogie jedzenie. Menu możesz wyszukać w wyszukiwarce i sprawdzić w wyszukiwarce co można zjeść i w jakich cenach. Nie bardzo wiem gdzie w naszym województwie można dobrze zjeść bo raczej jadam w domu icon_wink.gif
Udanego wakacyjnego wyjazdu życzę icon_smile.gif
agapii
Kiedyś było dobre jedzenie w La Cucina Italiana na Ściegiennego i jest ogródek. Mnie nawet smakuje pizza (w dobrej cenie) w Crazy Piramid Pizza na Jana Pawła 17 na Rogatce,mają też inne dania. Znajomi chwalą sobie Monte Carlo na Paderewskiego 20 ceny przytępne i jedzenie podobno "domowe".
truska
Bardzo dobrą pizze jadłam w Pizzerki pod Trójka na ul. Sienkiewicza .
Tam majÄ… chyba stoliki na zewnatrz lokalu
https://www.pizzapodtrojka.pl/

A tanio i dosc smacznie można zjeść w "Sprincie" na ul Złotej https://sprintkielce.pl/
w "Tempo" na Paderewskiego https://www.tempo.kce.pl/
ania.m
Podbijam temat. Gdzie można wyskoczyć na kolację w Kielcach.
Coś się zmieniło czy coś z powyższych ma wybrać?
Nocleg mam zarezerwowany na Sienkiewicza, więc to chyba samo centrum.
agak
Ja już w Kielcach nie mieszkam ale jak tylko mam okazję to pizza w Pieprz i Bazylia. Niedawno ktoś mi polecał ROZMARYN (Rynek 5).
paulap
Peprz i Bazylia to zdecydowanie najlepsza pizza w Kielcach, Rozmaryn to kuchnia chorwacka, fajne jedzenia. Z droższych, ale bardzo polecanych to Si Senior na Koziej, albo Solna przy samej Silnicy.
oliweczkas
Rozmaryn faktycznie wart polecenia:)
wiesiołek
Gdybyście podjechali do ruin zamku w Sobkowie 9 na przykład po zwiedzeniu zamku w Chęcinach, bo to w pobliżu) , to można i popływać po Nidzie kajakiem lub łodzią, i pojeździć konno, i posłuchać muzyki barokowej i dobrze zjeść, także na świeżym powietrzu.
asioepak44
Na Sienkiewicza jest kilka bardzo fajnych lokali. icon_smile.gif

______________________________________
miki789
Ja często z rodziną chodzę do Maxipizza
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.