To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nad morze

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

As-ia
Od dwóch tygodni wiemy,że wyjeżdżamy na weekend ten ,który właśnie się zbliża... Padło na morze ,tylko nie mam pojęcia gdzie ???
Całe życie odwiedzaliśmy Sopot,teraz mam ogromną potrzebę wybrać się nad otwarte morze. Tylko szukam miejsca gdzie będzie dobrze Nam i dzieciom (5 i 7lat) Chodzi mi po głowie Władek,Karwia ,Jastrzębia....ale nie mam nic sprecyzowanego ...
Podpowiecie coś ??plisss...
Tuni
CYTAT(As-ia @ Tue, 23 Jul 2013 - 10:56) *
Władek,Karwia ,Jastrzębia

Czytając sam tytuł, weszłam, żeby podpowiedzieć powyższe właśnie icon_smile.gif
to jest dobry kierunek icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
Jak lubicie tłok, to dobry icon_smile.gif

Ja nieodmiennie polecam Poddąbie, choć sama zdradzilam je najpiewrw dla Skandynawii, a teraz dla Chałup, bo mężu się odnowiła pasja windsurfingowa icon_wink.gif Na Półwyspie sympatyczna jest Kuźnica - jakoś tam najmniej tłocznie.
Tuni
Agnieszko, tłok jest w centrum, im dalej od bud z goframi, tym luźniej icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
Fakt, ale chodziło mi także o korki, szczególnie poweekendowe.
As-ia
Dziękuję Wam bardzo za rady. Wczoraj późno wróciłam z pracy i nie miałam już siły na komputer...
I muszę Wam powiedzieć,że po wczorajszej rozmowie ze znajomymi mam jeszcze większy mętlik... 37.gif My lecimy z centrum i miałam w planach jechać przez autostradę,ale kolejki na bramkach są podobnież straszne i później schody pojawiają się również w okolicach Gdańska ..... korki niemiłosierne, Znajomi poradzili Nam Mielno i inną trasę ...matko... chyba w domu zostanę 29.gif
cath
Ja planuję wypad nad morze na jeden dzień tylko z Emilką. I też przyszlo mi do glowy Mielno icon_smile.gif Jak zdecydujecie sie na Mielno to daj znać, może i ja dobije w sobotę icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
Nie wiem, jak to wyglada teraz, ale jak wracaliśmy z Chałup 14 lipca, to były roboty drogowa na ulicy Morskiej w Gdyni - to jest ta ulica, na ktorą się zjeżdża z Obwodnicy Trójmiasta i która przez Rumię i Redę wyprowadza caly ruch z Trójmiasta w stronę Władysławowa i Półwyspu.
Zwężenie do jednego pasa na odcinku kilkuset metrów... a efekt taki, że z Chałup do Obwodnicy jechaliśmy jakies 4 godziny w upale. Horror 37.gif
W drugą stronę - na Obwodnicy stał korek na jakieś 5 km icon_rolleyes.gif

Edit: gdybym teraz jechała na Hel, odbiłabym z Obwodnicy na Wejherowo w połowie.
As-ia
CYTAT(cath @ Wed, 24 Jul 2013 - 10:37) *
Ja planuję wypad nad morze na jeden dzień tylko z Emilką. I też przyszlo mi do glowy Mielno icon_smile.gif Jak zdecydujecie sie na Mielno to daj znać, może i ja dobije w sobotę icon_smile.gif

Kasiu super pomysł ,także jesteśmy w kontakcie icon_wink.gif

Agnieszka AZJ czyli jednak prawda z tymi korkami....
Helena
Ja mam namiary na domki w tym roku otwarte ale w Mielenku. Jakbyście były zainteresowane to mogę podać. Samo Mielno dla mnie zbyt zatłoczone i mało przyjazne rodzinom z dziećmi.
KM
tutaj podobno jest fajnie: https://www.albatros.mielno.com/
rysa154
Mielno odradzam z dziećmi.tłok plus kilka dyskotek a co za tym idzie mlodziez...zawsze problem z parkingiem.z mniejszych sianozety są fajne.mało budek itp.
cath
W Sianożętach byłam jakieś 15 lat temu, miło wspominam.
Obawiam się, że im bliżej Kolobrzegu tym będzie tloczniej ze względu na to, że jutro rozpoczyna się Sun Rise w Kołobrzegu.
moko.
Ja jadę kilka km dalej, do Mielenka icon_wink.gif na wynajem domków! Polecam, ja się doczekać nie mogę.

Mielno odradzam, to miasto nie śpi, wieczna dyskoteka, impreza!
As-ia
Dziękuję Wam bardzo to Mielenko też mi się bardzo podoba ,ale znajomi jadą do Mielna i chcieliśmy być w pobliżu icon_wink.gif
Moko a cenowo jak te domki wychodzą ?
Kaszanka
As-ia, a Sarbinowo albo Gąski? W Gąskach cisza niesamowita, spokój, w Sarbinowie tylko w centrum trochę tłoku. W Mielnie byliśmy na jeden dzień, szokująca ilość ludzi, niesamowity hałas.
moko.
CYTAT(As-ia @ Thu, 25 Jul 2013 - 07:17) *
Dziękuję Wam bardzo to Mielenko też mi się bardzo podoba ,ale znajomi jadą do Mielna i chcieliśmy być w pobliżu icon_wink.gif
Moko a cenowo jak te domki wychodzą ?

na pw podam namiary
Ulinka
Dokładnie Mielno to miasteczko wiecznej imprezy. Do tego mega dużo ludzi i korki 37.gif Jak chcecie blisko znajmoych to Mielenko lub Łazy o wiele spokojniejsze. No chyba, że lubicie nocne życie 29.gif
Helena
Łazy też są niezłe i blisko Mielna albo chociaż Unieście, też już lepsze i jeszcze bliżej.
Helena
moko te wasze domki też są super.
As-ia
Dziękuję Wam za wszystkie namiary i porady 06.gif ,na szczęście ( po tysiącach telefonów,gdzie wszędzie słyszałam,że niestety nie ma szans na jakikolwiek nocleg na ten weekend) znalazłam kwaterę w okolicy Unieścia icon_smile.gif
Pozdrawiam i szykuję się do wyjazdu .Daleka droga przed Nami ....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.