To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

materac futon- warto?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Hermia
Muszę wymienić chociaż jeden materac, ponieważ po przeprowadzce kasy było mało i kupiliśmy najtansze jakie się dało. My nawet nie narzekamy, ale moja mama była u nas pół roku i wyleżała na swoim dziurę. Powinnam więc chociaż ten materac wymienić. Znalazłam takie cudo, tylko nie mam pojęcia czy warto: materac futon
aisha1111
hm... mam doświadczenie z sofą futon. ujmę to tak: fajny materac do spania okazyjnego, raz na jakiś czas. nasza sofa po pół roku użytkowania dzień w dzień nadawała się tylko na smieci - materac krzywy - góry i padoły, a stelaż drewniany był tak rozklekotany, że ruszał się nawet pod ciężarem (wtedy) dwulatka.

edit: byc może dużo do powiedzenia miała cena naszej sofy - za sofę 140x200 zapłaciliśmy niecałe 200 funtów
Hermia
No to ostudziłaś mój zapał. Poczekam jeszcze na jakieś opinie.
andziaw
[edit: moderacja]
sandra112
CYTAT(aisha1111 @ Thu, 25 Jul 2013 - 14:40) *
hm... mam doświadczenie z sofą futon. ujmę to tak: fajny materac do spania okazyjnego, raz na jakiś czas. nasza sofa po pół roku użytkowania dzień w dzień nadawała się tylko na smieci - materac krzywy - góry i padoły, a stelaż drewniany był tak rozklekotany, że ruszał się nawet pod ciężarem (wtedy) dwulatka.

edit: byc może dużo do powiedzenia miała cena naszej sofy - za sofę 140x200 zapłaciliśmy niecałe 200 funtów

nie znam tego materaca ale faktycznie materac fajna sprawa .. ja osobiście mam materac Adam i Ewa i jestem mega zadowolony icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.