To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

w przyszłości będę...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ania Katowice
w dni słoneczne będę fryzjerką, w dni deszczowe policjantką.
taki jest zupełnie powazny plan.
Marysia, 7 lat.
Fabularna
To ja ostatnio byłam świadkiem takiej rozmowy dzieciaków (wszystkie lat icon_cool.gif.
- Jak wybierasz zawód to musisz wiedzieć ile się tam zarabia i czy to się opłaca.
- A to skąd mam wiedzieć?
- Zapytaj mame.
- A ty pytałaś i już wiesz kim będziesz?
- No jeszcze nie ale myślę że albo kasjerką w markecie albo sprzątaczką. Odkurzacz jest fajny, co nie?
No i co ja mam odpowiedzieć? Co tu się opłaca?
mariola233
Mój prawie 7-latek chce pracować w biedronce na kasie
netty5
Mój Kuba chce być "budownikiem" albo kasjerem żeby mieć w rękach duuuużoooo kasy.....Majka niezdecydowana.....jak to kobieta 08.gif
Ammm
Bartek będzie piłkarzem Legii Warszawa. Ostatnio zapytany przez znajomego z Krakowa, czy nie mógłby być piłkarzem Wisły Kraków odpowiedział:
- No, w sumie bym mógł, ale musieliby mnie kupić i zapłacić w EURO!
Silije
Dominik zastanawia się, czy zostać papieżem czy jednak kierowcą karetki.
03.gif
marek20
Michałek tylko powiedział że będzie milionerem icon_biggrin.gif
angelinhell
no godne pochwały podejście do życia icon_biggrin.gif
angelala
O rany! w tym wątku sie najbardziej uśmiałam icon_smile.gif fajne pomysły mają dzieciaczki, z tą kasą w rekach w biedronce to mi sie szczególnie podoba icon_smile.gif moja Kama na razie nie podejmuje tematu zbyt często chociaz kiedyś coś wspominała o karierze muzycznej i miała epizod ze śpiewaniem do szczotki. Jak jej kupiłam plastikowy mikrofon to sie jej jakoś odechciało
alka25
Mój to sobie ubzdurał, że chce być rencistą icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.