To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

lidl - biurko

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tormenta
właśnie obejrzałam gazetkę i bardzo niedługo pojawi się tu takie oto biurko


bardzo przypomina polecane przez Was biurka Kettler tylko jest sporo tańsze - ma kosztować 349 zł.
maja być dwie wersje kolorystyczne osłon: niebieski i jagodowy.

jak myślicie warto? wytrzyma te wszystkie lata na które jest planowane?
Nessi
Podpinam się do pytania. Też zastanawiam się czy nie kupić.
Honey*
kiedy to biurko ma sie pojawic w lidlu ?
Tuni
od czwartku -1 sierpnia icon_smile.gif

https://www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=irV9HM strona 21
Honey*
no to nie zdarze kupic. jestem na wczasach
Tuni
Na wczasach sobie kup , lidl jest wszędzie icon_wink.gif

A poważnie, to skąd jesteś? Może mogłabym pomóc.
Honey*
kupilabym, tylko za nic nie wejdzie juz do bagaznika icon_smile.gif
jestem z krakowa
ale poczekam na opinie o ile ktos sie wypowie
Pogoda
Sadzę, że będzie można coś powiedzieć na ten temat jak sie już biurka pojawią w sklepie i komuś sie uda przyjrzeć z bliska i "dotknąć". W Lidlu zdarzają się na prawdę genialne okazje ale również totalne badziewia, więc póki co "na dwoje babka wróżyła".
tormenta
nigdy nie kupowalam mebli w lidlu wiec nie mam w ogole pojecia jaka byla ich jakosc. moze gdzies poza granicami naszego kraju byly juz takie biurka... obawiam sie tylko ze bedzie ich tak malo, ze nie bedzie szansy wyrazic opinii bo juz znikna...
przepraszam za ewentualne bledy/literowki ale pisze teraz z telefonu.
truska
Biurko w gazetce podobne jest do tego https://allegro.pl/biurko-dzieciece-emily-r...3410146869.html
Ja takie mam i jest ok , te z lidla wyglada fajniej bo ma tyl zadudowany
Helena
Wygląda super, zupełnie jak to Kettler.
anax
ogólnie mebli z lidla nie polecam.meble są słabej jakości po jakimś czasie są rozklekotane i bujają się na wszystkie strony.płyta jest cieńsza od normalnych w sklepie.
mam męża stolarza więc meble ocenia na -10
z tym biurkiem nie miałam nic wspólnego za to komodę miała moja koleżanka i jeszcze ją ma tyle że mąż jej musiał po dokręcać śrubki i powymieniać zawiasy żeby jako tako wyglądała i stała stabilnie.
trzeba też uważać żeby się nic nie wylało bo meble puchną dość szybko.
Madziulek
Przejezdzalam dzis obok Lidla, jeszcze przed otwarciem stal tlum na parkingu.
Pewnie po pracy szans na biurko juz nie bedzie icon_sad.gif
Helena
CYTAT(Madziulek @ Thu, 01 Aug 2013 - 07:18) *
Przejezdzalam dzis obok Lidla, jeszcze przed otwarciem stal tlum na parkingu.
Pewnie po pracy szans na biurko juz nie bedzie icon_sad.gif


W naszym Lidlu te droższe rzeczy tak szybko się nie rozchodzą a kolejka jest zawsze w poniedziałek i czwartek icon_wink.gif Może się uda.

Ja kiedyś polowałam na buty Nike za 120 zł. 8.15 nie było już damskich 39 i 40.
kasiazielonka
byłam w Lidlu chwilę temu - otwarty niedawno na uboczu Wrocławia (mało luzi jeszcze tam przyjeżdża) i juz biurek nie było...
Helena
icon_sad.gif
tormenta
icon_sad.gif slabo.
Litka
u mnie jest 7 biurek, ale niestety żadne nie było otwarte, więc nie mogłam pomacać icon_wink.gif
bolka
Jeżeli brakuje asortymentu, to można na infolinii lidla zamówić do danego sklepu.
Nie wiem czy to dotyczy wszystkich produktów, ale biurka napewno, ponieważ dziś dzwoniłam.
Skończyło się jednak na tym, że na infolinii podali mi gdzie są biurka w pobliskich mi lidlach,
podjechałam i kupiłam.
tormenta
Bolka napisx prosze jak wyglada, jak oceniasz jakosc i wykonanie...
I dziekuje za informacje
Maska
Znajomi majÄ… takie biurko, kupili kiedyÅ› podobno z lidlu.
Wygląda na trwałe. Popytałam znajomą i jedyne zastrzeżenia jakie ma, to że brakuje miejsca na książki i inne rzeczy.
Ale to już zależy co jescze macie w pokoju icon_smile.gif Oni dokupili taką małą szafkę z szufladami w identycznym kolorze , postawili obok i tam ich córka trzyma szkolne rzeczy.
bolka
Przegapiłam wątek, trochę w rozjazdach wakacyjnych byłam.

Biurko dla mnie super jakościowo. Bezproblemowa regulacja blatu -moje chłopaki radzą sobie z tym samodzielnie. Jest dużo miejsca na blacie, a na tym najbardziej mi zależało. Funkcjonalnie - szkoda, że nie było w komplecie jeszcze jakiegoś regału, ale to już przed zakupem wzdychałam.

Agnieszka_82
U nas chyba jeszcze 3 biurka są - widziałam w piątek w Lidlu.
tormenta
Bolka - podwójne dzięki.
za opinię i za informację jak sprawdzić gdzie biurka są.
zadzwoniłam na infolinię lidla i okazało się, że w Gdańsku jest jeszcze 8 biurek icon_smile.gif

no i już mam. Skręcimy je dopiero jutro ale już się z niego cieszę.

no i mam pytanie - mamy zbędne końcówki koloru jagodowego, może ktoś chciałby je na wymianę za komplet niebieskich. To plastik więc się pewnie będzie zużywał - fajnie by było mieć drugi komplet.
tomberowa
u mnie w Lidlu sa jeszcze dwa biurka - czy dla 10-cio latka będzie się takie biurko nadawać?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.