To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

maszynka do lodów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Orinoko
Ponieważ mojej alergiczce niestety przeszła skaza białkowa, a lody ostatnio stanowiły stałą pozycję w menu, rozglądam się za takową maszynką, aby móc produkować w domu lody, które będzie tolerować, a do tego bez cukru i chemii = zdrowsze.
Sorbety za chwilę się jej znudzą, póki co jedziemy na domowych "patyczakach", ale może coś polecicie?
Myślałam, że to taki dość chodliwy towar latem, a w sklepach niewiele co na półkach w temacie lodów. 37.gif
Orinoko
Kopiuję z mniam-mniama, może ktoś tutaj coś poleci?
Ponieważ mojej alergiczce niestety nie przeszła skaza białkowa, a lody ostatnio stanowiły stałą pozycję w menu, rozglądam się za takową maszynką, aby móc produkować w domu lody, które będzie tolerować, a do tego bez cukru i chemii = zdrowsze.
Sorbety za chwilę się jej znudzą, póki co jedziemy na domowych "patyczakach", ale może coś polecicie?
Myślałam, że to taki dość chodliwy towar latem, a w sklepach niewiele co na półkach w temacie lodów. 37.gif
Inkusia
Wczoraj w Biedronce widziałam maszynę do lodów za niecałe 50zł. Nie mam pojęcia czy to drogo icon_wink.gif
joa133
orinoko odpisałam na pw.. zobacz,bo czasu jest mało,a maszynki fajne!
Orinoko
CYTAT(joa133 @ Tue, 30 Jul 2013 - 14:10) *
orinoko odpisałam na pw.. zobacz,bo czasu jest mało,a maszynki fajne!

Joa, super, dzięki wielkie! Właśnie o czymś takim myślałam!!!!!!
aniakuleczka
dawaj tego priva tutaj, bo temat ciekawy icon_smile.gif
Orinoko
Inkusia, dzięki
Ja chyba widziałam tę maszynkę kilka tygodni temu za ok. 65 zł, ale wtedy nie sądziłam, że będę potrzebować. 37.gif Cena rzeczywiście atrakcyjna, ale nie mam jakoś przekonania do Biedronkowych urządzeń. Nabyłam kiedyś jakieś pudełko do przechowywania żywności w lodówce i - bubel. Nie chciałabym kupić jakiejś "jednorazówki", a za tydzień biegać za nową.
(choć np. maszyna do chleba z Lidla i opiekacz - rewelacja, ale to Lidl a nie B.)
Orinoko
To ja ujawnię 06.gif Na stronie Tchibo mają w kolekcji Tchibo dwa rodzaje: do lodów włoskich i "normalnych".
Cena w sumie chyba porównywalna z Allegro, a przesyłka chwilowo gratis. Chyba się skuszę!
Pilawianka
Czytałam pozytywne opinie o tej maszynie z Biedronki. Nawet się nad nią zastanawiałam ale nie mam gdzie tego trzymać. Dużym plusem jest to, że nie robią problemów ze zwrotem gdy coś jest bublem.
W Tchibo wiele pomysłów i urządzeń do robienia lodów.
Pilawianka
Widzę, że napisałam w 2 wątku o Tchibo a ty już wiesz icon_smile.gif
joa133
dziś w tchibo przesyłka gratis i 30% zniżki na towary związane z lodami itd. dwa, można oddać do miesiąca ,bez tłumaczenia dlaczego,towar nie używany oczywiście i 2 lub 3lata gwarancji
joa133
dziś w tchibo przesyłka gratis i 30% zniżki na towary związane z lodami itd. dwa, można oddać do miesiąca ,bez tłumaczenia dlaczego,towar nie używany oczywiście i 2 lub 3lata gwarancji
aniakuleczka
Dzięki dziewczyny za skierowanie na tę stronę.
niby nie mogę lodów, ale jakby tak zacząć je samemu robić to.........mmmmm icon_biggrin.gif
Orinoko
Joa, widzę, że dostawa gratis, ale info o zniżce 30% nie widzę 43.gif
Orinoko
Młodziutka, dzięki, niepotrzebnie 2 wątki założyłam icon_eek.gif
Kusisz tą opinią o Biedronkowej lodziarce, oj.... może się przejadę poszukać... icon_rolleyes.gif
Agnieszka AZJ
Połączyłam te dwa wątki w jeden, żeby się dyskusja nie rozdwajała icon_smile.gif
Orinoko
Dziękuję, Agnieszko!
joa133
Orinoko

jak dasz produkt do koszyka to nalicza się rabat 30% ,pisze o tym na stronie głównej. Ja bym kupiła tą za 105 zł, zawsze możesz oddać i gwarancja jest 3lata... na wszystko, pęknie coś,przepali się..a biedronka różnie u nich jest z gwarancją..Twój wybór
Orinoko
Kupiona 06.gif Dzięki za szybką akcję!
joa133
Orinoko,a na którą się zdecydowałaś... teraz już dolicza przesyłkę 12,50 zł i nie ma już rabatu 30%!!

Orinoko
Nie miałam już czasu biegać wczoraj po Biedronkach okolicznych, wzięłam tę z Tchibo, tak jak radziłaś.
Elle_
Hej Orinoko i jak tam z Tchibo się sprawdza? Też zastanawiamy się nad zakupem takiej maszyny i chętnie posłucham opinii - łatwo się robi, łatwo się czyści? Jedyna maszynka do lodów z jaką miałam do tej pory do czynienia to taka dla dzieci. icon_biggrin.gif Zastanawiam się czy podobnie się z niej korzysta.
Orinoko
Dopiero dziś doszła - jak nie padnę na twarz i zgłębię instrukcję, to może jutro coś wyprodukuję i będę umiała Wam powiedzieć, co i jak. 06.gif
Elle_
W takim razie czekam na relacjÄ™ icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.