To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

TUPPERWARE

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

matylda315
No właśnie...nie wiem czy faktycznie takie dobre...bo niektóre ceny powalają,,,ale może te przedmioty są naprawdę super . Macie ? Używacie ?
minka.
Kolezanka ma to cudo do krojenia warzyw( zazdroszcze za kazdym razem kiedy razem u niej pichcimy) Ale za taka cene to wole ciachac godzinami, zawsze mi szkoda.Mam kilka zwyklych pojemnikow ktore sobie chwale bo sa malutnie i super wytrzymale. Ale podejrzewam ze te tansze o podobnych gabarytach tez by sie nadaly:)
Orinoko
Ja rozważam zakup pojemniczków, takich małych, do przechowywania wędliny i sera w lodówce, ale jakoś na razie sfinalizować nie mogę...
ajakielka
Mam dość dużo pojemniczków- na wędlinę, na sery, tzw. szklarnię i balon, pojemniki do mrożenia. Najnowszy mój zakup to "kluseczkomania" (jeszcze nie został wypróbowany ten sprzęt). Moja mama i siostra mają dodatkowo wiaderka do kiszenia ogórków, obieraczki pionowe (podobno znacznie wygodniejsze niż te drugie- "poziome"? Nie wiem, co one mają w sobie (podobno to jakiś specjalny rodzaj plastiku), ale jedzenie przechowuje się w nich naprawdę dłużej. Początkowo kilka rzeczy kupiłam u tzw. konsultantki, ale potem to już znany serwis aukcyjny poszedł w ruch. Jedyne na co trzeba uważać kupując na wspomnianym serwisie to fakt, że nie zawsze sprzedający mają na stanie u siebie te rzeczy, muszą pojechać odebrać z tego swojego punktu (doświadczyłam tego robiąc zakupy przed świętami, takie "grupowe", kilka osób z pracy zamawiało od jednej osoby, żeby przesłać w jednej paczce i potem czekaliśmy na dwie bodajże rzeczy, bo ich nie było "na stanie"). No ale ceny są znacznie niższe niż w katalogu, nawet wliczając przesyłkę.
mama_do_kwadratu
Ja mam obieraczkę pionową, którą wylosowałam na pokazie Tupperware w UWAGA: 1995 roku. Ciągle jest rewelacyjna. Polecam.

Wyciskarkę do czosnku też sobie chwalę.

Ryżo-makaron- etc. gar- GIT!

Za to pojemnik na chleb- beznadzieja
anetadr
Ja mam taki tłuczek do ziemniaków i odkąd go mam, przestałam używać wszystkich innych tłuczków.

Aneta
ajakielka
Moja mama i siostra mają takie (pionowe), są zachwycone (ja wypróbowałam teraz na wakacjach, też mi przypadła do gustu):



Ta zwie się uniwersalna (taką nazwę znalazłam):



Właśnie planuję zakup icon_smile.gif


Pilawianka
Moja koleżanka ma taki rozdrabniacz. Widziałam jak kroiła nim wszystko na sałatkę i byłam pod wielkim wrażeniem. Niestety cena jak dla mnie zaporowa.
matylda315
dzięki za opinie icon_smile.gif Piszcie jeszcze - na razie więcęj plusów niż minusów icon_smile.gif

karoleenka
obieraczka do warzywa moja ukochana nieodżałowana ...żadna inna juz nie działa tak pefekcyjnie icon_sad.gif

mam kilka magicznych pojemników np do robienia ryby po grecku , miskę jakąś tam do ciasta drożdzowego , którego nigdy nie robiłam za to świetnie służy od lat do innych rzeczy i bez śladów jakiegokolwiek zużycia .
szejkera mam i użwyamy na robienie sosów
nie nauczyłam sie korzystać z tych wszystkich magicznych pojemników ale moja przyjaciółka ma bardzo dużo i kocha i ciągle używa i się jej wszystko sprawdza icon_smile.gif
Inkusia
Ja mam pojemniki dzięki promocjom serków Hochland icon_smile.gif Żeby kupić to trochę za drogie niestety icon_sad.gif Używam do przechowywania serów i wędlin, są super. Moja siostra ma taką fajną formę do galaretki która wygląda potem jak babka icon_smile.gif
ania_411
a ja wlasnie wczoraj bylam u sasiadki, ktora robila pokaz tych cudeniek. piekla chleb w https://www.tupperware.de/produktwelt/h-38-...kasserolle-rund i robila paste z tunczyka w https://www.tupperware.de/produktwelt/kolle...en-serien/chefs. fajne cudenka, ale cene tez Maja fajna.

ja zamowilam sobie na poczatek miske do omleta https://www.tupperware.de/produktwelt/i-58-omelett-meister i przyciskarke na trzy pierogi https://www.tupperware.de/produktwelt/d-177-1-2-3-teig-falle.

matylda315
[edit: moderacja]
Agnieszka_82
aniu w tym linku był filmek jak robi sie takiego omleta ! O matko ale mnie ochota wzięła ! Pysznie wygląda ! Daj później znać czy równie dobrze smakuje jak wygląda omet z tej miseczki !
ania_411
muszę czekać prawie 2 tygodnie na zrealizowanie zamówienia ale jak już wszystko będę miała i spróbuje to dam znać icon_smile.gif
mamaMiśka
Moja koleżanka przez chwilę zajmowała się sprzedażą tych artykułów i dałam się namówić na kilka icon_smile.gif Mam obierak, pojemniki do zamrażalnika, mikser ręczny. Miałam też taki pojemnik z dziurkami do gotowania kaszy gryczanej, ale nie używałam wiec wcisnęłam bratowej icon_smile.gif
matylda315
Po kilku tygodniach pracy z Tupperware stwierdzam : większośc super !!!! Przetestowałam chlebak i maselniczkę a także pojemniki na wędliny.
Beciak1
Ja dostałam kilka rzeczy w spadku np. maselniczkę, miskę do ciasta drożdżowego , kilka pojemników, jakieś dzbanki i shakera i jak dla mnie szału nie ma. Osobiście nie kupiłabym chyba nic, nie dość, że estetycznie w mój gust godzą to jeszcze zdecydowanie trzeba przepłacić.
netty5
Moja kuzynka ma pare rzeczy i jest zadowolona. Nie powiem nawet fajne te rzeczy. ALe np. obieraczka tak samo rewelacyjna jak moja z IKEI ale za to cena lepsza w tej drugiej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.