To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Karpacz - smacznie i tanio :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Pilawianka
Wybieram się na tydzień do Karpacza.
Rok temu dzięki waszym poradą odkryłam z Zakopanym słynną Marzannę, może w Karpaczu też coś polecacie?
Mamy dostać kupony na jakieś tańsze obiady w okolicy naszego noclegu, ale tego czy warto tam jeść nie wiem, przekonam się na miejscu.
Gdzie jeść, żeby było smacznie i tanio?
Pilawianka
Może komuś się przyda więc napiszę. Poszliśmy na próbę tam, gdzie mieliśmy mieć zniżkę.
Bar Komuszek/ Komószek (obie wersje poprawne, na karcie jedna wersja, na wizytówce druga) na Konstytucji 3 maja 11.
Danie dnia bez zniżki kosztuje 16 zł, dla dzieci 12. Zupa podawana jest w wazie więc można się najeść. 2 dania smaczne, ciepłe, domowe. Obsługa miła. Codziennie coś innego, często 2 dania do wyboru.
Dla wiecznie głodnych jak mój M. bez problemu więcej ziemniaków czy surówki. Raz nie chciałam zupy dnia (nie lubię pieczarkowej) za dopłatą 2 zł mogłam wybrać inną.
Zjedliśmy tam 7 obiadów (raz jedliśmy w Pradze) i wszystkie były smaczne. Nigdy głodni nie wyszliśmy.
Niezdecydowanym polecam. To chyba pierwsze miejsce gdzie odważyłam się jeść dania dnia, nie żałuję.
Tamara79
"U Petiego" polecam, może nie bardzo tanio ale obficie i mega smacznie. To jest tuż przy "Kolorowej", na górce.
Doruśka
ja polecam w Gołębiewskim, ani razu jak tam jadłam nie zatrułam się, czego nie mogę powiedzieć o np Zydowskiej knajpce czy innych barach po których bolały nas brzuchy. Ceny w rest.gołębiewskim baaardzo zbliżone do przydrożnych barów, są zestawy dziecięce.
candace
ja polecam zupÄ™ krem z papryki w Mamma miii - na trasie do kaplicy Vang. Rewelacja!
kuna87
Wiem, zę otworzyło się w Karpaczu niebo w gębie. My tą knajpę znamy ze szklarskiej i będę ją zawsze polecać a kto tam był tam na pewno wróci icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.