To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

torba męska do pracy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ciocia Magda
Oj narażam się na wysyp reklam, ale i tak zapytam - poradźcie, gdzie można kupić fajne torby męskie. Mąż jest nauczycielem, więc nosi na co dzień sporo podręczników, komputer (teraz na szczęście już tylko tablet), przemierza spore odległości pieszo, z torbą na ramieniu.
Zazwyczaj kupuje torby z tej znanej firmy od walizek, ale niszczy je w tempie ekspresowym. Myślałam, czy nie bardziej trwała byłaby torba skórzana, ale one jednak same w sobie są ciężkie.

Polecicie coÅ›?
aniakuleczka
Kupiłam mężowi taką sportowo-elegancją w sklepie z walizkami icon_biggrin.gif

i na razie efektów zniszczenia brak, ale to dopiero 8 mcy użytkowania, bo prezent gwiazdkowy
agabr
Magdo kupuje tej samej firmy , wiec nie pomoge ale pamietaj , ze one maja serwis , fatalny bo fatalny ale jednak.b
Ammm
Mój mąż też ostatnio kupił w sklepie z walizkami (skórzaną), wcześniej miał 2 z Kazaara, były ładne, ale w jednej dość szybko poszła rączka. Ale maż tacha tam laptopa i pół biura.
moko.
Mój mąż kupuje z Cholewińskiego, niestety mimo fajnej jakości (skórzane) i tak dość szybko zużywa się rączka.
numb55
Przede wszystkim niech będzie to coś naprawdę trwałego, ponieważ taka rzecz po prostu powinna zostać z Tobą na dłużej. Jeśli szukasz jeszcze dodatkowo czegoś, co naprawdę jest dopasowane do obecnej mody i jakości, zajrzyj na https://www.brytyjka.pl/czarna-torba-meska-...45-id-1970.html gdzie trafisz na świetną propozycję.
Ceda
CYTAT(Magda EZ @ piÄ…, 09 sie 2013 - 10:45) *
Oj narażam się na wysyp reklam, ale i tak zapytam - poradźcie, gdzie można kupić fajne torby męskie. Mąż jest nauczycielem, więc nosi na co dzień sporo podręczników, komputer (teraz na szczęście już tylko tablet), przemierza spore odległości pieszo, z torbą na ramieniu.
Zazwyczaj kupuje torby z tej znanej firmy od walizek, ale niszczy je w tempie ekspresowym. Myślałam, czy nie bardziej trwała byłaby torba skórzana, ale one jednak same w sobie są ciężkie.

Polecicie coÅ›?


No i torby skórzane się wycierają. Nie ma znaczenai czy jest to skóra naturalna czy skóra sztuczna, ale po roku wygladaja już zwykle kiepsko. Poza tym nie każdy lubi takie stylówki, Jednej osobie taka torba pasuje bardziej, drugiej osobie mniej. Moim zdaniem wygodniejszą opcją bedzie jakaś sportowa torba tekstylna.
Ewentualnie plecak - który będzie na pewno zdrowszy dla pleców. Szczególnie jeśli materiałów do szkoły nosi sporo....

W dobrej cenie takie torby i plecaki znajdziecie w sklepie Ombre. https://ombre.pl/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.