To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Tabletki anty.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kejt.chmiel
Dziewczyny, trochę się przestraszyłam.
Jestem w drugim tygodniu łykania tabsów z tego listka. Wczoraj zerknęłam, że opuściłam jeden dzień przyjmowania tabletek. No to wzięłam dwie sztuki i byłam świadoma, że przez 7 dni jest ryzyko. Dziś łyknęłam tabletkę kolejną i się zorientowałam, że wczoraj połknęłam o jedną tabletkę za dużo (bo biorąc poprzedniego dnia, wycisnęłam tabletkę z drugiego końca opakowania, a nie z poniedziałku). Czyli podsumowując, wzięłam podwójną dawkę i teraz brakuje mi tabletki jednej do pełnego opakowania. W ulotce nic na ten temat nie jest napisane, jedynie, że połknięcie większej dawki niż zalecana nie jest szkodliwe. Ale co teraz zrobić?? Do mojej gin się nie dodzwonię, bo jutro święto, najwcześniej w piątek. Ale może coś mam zrobić do tego czasu?
Błagam o pomoc kogoś kompetentnego w temacie lub osobę, która miała podobną sytuację.
kalarepa78
Jeśli się martwisz, że branie przez 20 dni to zbyt mało - weź dwa opakowania (albo jakiś procent drugiego) bez siedmiodniowej przerwy.
kejt.chmiel
A wtedy co z dodatkowym zabezpieczeniem?
kalarepa78
Podczas brania tabletek z dodatkowego opakowania? Wg mnie, jak minie tych 7 "podejrzanych" dni, to nic.
kejt.chmiel
Dobra, dzięki. To biorę tabsy dalej i zadzwonię do gina w piątek. Bałam się, że teraz natychmiast coś muszę zrobić.

Wątek można usunąć/przenieść.
kejt.chmiel
Dodam, że wg mojej gin. w takiej sytuacji należy zrobić normalną przerwę po opakowaniu i zignorować wszelkie plamienia, antykoncepcja zostaje zachowana.
Dopisuję w razie gdyby ktoś miał podobną zagwozdkę do mojej icon_smile.gif
bata22
To w sumie trochę dziwna sytuacja, że antykoncepcja została zachowana, no ale może potrójna dawka robi swoje icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.