To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Aparat fotograficzny do 400-450 zł poszukiwany - POMOCY :D

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tigerek
Poszukujemy aparatu, ale ja się na tym w ogóle nie znam. Wymienione sklepy mam w zasięgu spaceru, ale jak mi "fachowcy" sklepowi polecają cokolwiek to głupieję. Jakimś obcym językiem mówią icon_razz.gif

Chcielibyśmy aparat sensownie trwały, dobrze robiący zdjęcia w ruchu, małym świetle, z sensownym zoomem - typowo użytek domowy icon_wink.gif bo:

- najczęściej fotografowane są koty i dzieci (ruch)
- czasami w słabo oświetlonych pomieszczeniach (kościoły na ślubach, chrztach itp - ostatnio w rodzinie urodzaj)
- czasami trzeba przybliżyć sensownie (jak wyżej nikt pod ołtarz się nie pcha a i dzieci i futrzaki raczej nie zawsze podejść bliżej dadzą).
- jakby jeszcze tryb nocny był to by było super.

Domyślam się, że takie rzeczy tylko w erze ale może akurat coś by się znalazło?

Dzięki za każdą wskazówkę.
Agula9
Nie wiem czy pomogę ja mam Sony H55 tu https://www.optyczne.pl/2692-nowość-Sony_Cy...r-shot_H55.html są opisane dość dobrze dwa aparaty w tym mój, móże to naświetli Ci na co zwrócić uwagę icon_smile.gif
Jeśli chodzi o ruch to obowiązkowa dobra stabilizacja obrazu, mój robi fotki nawet w całkowitej ciemności i ma też dobry zoom, tylko cena sporo wyższa niż ta co Cię interesuję, ale może jak już będziesz wiedziała czego szukasz to znajdziesz coś dla siebie icon_smile.gif Ja kupowałam swój jak córcia miała ok roczku i teraz kiedy już szybko biega itp zadowolona jestem, bo fajnie robi zdjęcia i nie rozmazuje się obraz w ruchu icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.