To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy ktos mnie nauczy angielskiego?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
Potrzebuje osoby z duza cierpliwoscia do nauczenia mnie angielskiego.Chcialabym kogos sprawdzonego,z polecenia a nie jakas przypadkowa osobe z ogloszenia.
Jezyka uczylam sie w liceum wiec gdzies 20 lat temu i prawie nic z tego nie pamietam.Potrzbny mi jezyk taki troche biznesowy,mam do czynienia z klientami,faktury,metody platnosci....
Myslalam tak 2x w tyg.i co najwazniejsze zeby ta osoba przyjezdzala do mnie do domu (Nowa Huta).
Nie mam z kim zostawic dzieci a nie moge sobie pozwolic czasowo zeby gdzies dojezdzac.
gilly
Korzystałam z takiej i z takiej pomocy Myślę, że wszystko zależy od konkretnej osoby. Jedna osoba lepiej nauczy się z pomocą korepetytora. Druga jednak na kursie. Sama należę do tej drugiej grupy osób. O wiele wygodniej było mi nauczyć się w ten sposob konwersacji. Poza tym byłam bardziej zmotywowana do nauki języka
Angielskiego uczyłam się w krakowskiej szkole Empik: https://empikschool.com/ . Jestem zadowolona. Nie jest drogo ( szczególnie jak opłaca się kurs z góry - są wtedy zniżki). No i stawiają nacisk na konwerssacje a to dla mnie miało największe znaczenie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.