To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rower

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Za młodu jeździłam dużo na rowerze, obecnie nie wiem czy jeszcze umiem icon_wink.gif Wiki się nauczyła i chce jeździć na wycieczki.
Potrzebuje coś czym mogę jeździć po ulicy i lesie. Nada się cos takiego czy sie rozleci po 2 kilometrach?
Znacie siÄ™?

https://allegro.pl/rower-miejski-be-sure-st...3489647853.html
Agnieszka AZJ
Ze zdjęcia trudno ocenić, czy solidne, ale mam inna wątpliwość ? Ile masz wzrostu ? Bo rama 18 cali jest dość krótka, raczej dla niewysokiej osoby.
W ogóle do roweru nalepiej jest się przymierzyc osobiście.
pati.n
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Thu, 29 Aug 2013 - 20:36) *
Ze zdjęcia trudno ocenić, czy solidne, ale mam inna wątpliwość ? Ile masz wzrostu ? Bo rama 18 cali jest dość krótka, raczej dla niewysokiej osoby.
W ogóle do roweru nalepiej jest się przymierzyc osobiście.


170 cm wzrostu
Agnieszka AZJ
To raczej będzie za krótka - ja mam 165 i jeżdżę na 19 calach.
Ania jest trochę wyższa, a Zosia trochę niższa i obie też mają 19calowe ramy.
ewela
jak masz mozliwosc przymiarki do rewerka- polecam sklep Decathlon-duzy wybór:-) i gwarancja.

pozdrawiam
Ketmia
Bałabym się takiego rowerka, bo to takie nie-wiadomo-co. Żadnej gwarancji, że Ci się toto nie rozsypie. Równie dobrze możesz kupić w tesco, podobna jakość i tak samo ryzykowna jazda. Koleżanka kupiła rower w markecie i od razu piasta jej się rozwaliła. Zawiozła go do sklepu. Jak się Twój zepsuje, będzie go odsyłać? Lepiej kupić coś sprawdzonego. To już lepszy b-twin z decathlonu, jeśli już miałabym wybierać.
Maadzik
Ja kupiłam podobny w markecie 4 lata temu i jeżdżę do dziś. Zależało mi na tym, żeby był tani bo bardzo często zostawiam go w różnych miejscach, jak ukradną to nie będzie mi szkoda. Kupowałam w sklepie z racji na możliwość przymiarki i na późniejszą łatwość oddania na gwarancje.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.