To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

areobik w wodzie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Basza
Dziewczyny jestem pod wrażeniem! Wczoraj mama i siostra wyciągnęły mnie na ćwiczenia w wodzie. Jest taki niewielki basen miedzy blokami na ul. Mazowieckiej. Trochę ćwiczeń, trochę pływania i dużżżo frajdy, bo ja to już dawno sie nie ruszałam icon_redface.gif
Ćwiczenia są na płytszej części, niepływajace panie mile widziane. Kto pływa od czasu do czasu musi przepłynać basen różnymi stylami, a reszta ćwiczy przy barierce. Byłam "najpulchniejszą" ale bez kompleksów, bo wielu miss nie było- raczej typowo podlaskie figury wink.gif
Właśnie od jutra można kupować karnety ale jak nie ma kompletu to sprzedają pojedyncze wejścia.Warto spróbować czy nam odpowiada.
Karnet na miesiąc( 1x w tygodniu) 40 zł, pojedyncze wejście 11 lub 12 zł

Więcej szczegółów ul Mazowiecka 39 C tel. 742 46 74 Basen MOSiR
na zachetę znalazłam jeszcze to: https://kobieta.interia.pl/uroda/sylwetka/w...news?inf=415059
Beata Białystok
Na pewno super sprawa taki aerobik. Jak przeczytałam, to aż zachciało mi się wybrać na takie zajęcia icon_smile.gif Ale znając moje lenistwo icon_redface.gif raczej nic z tego nie wyjdzie icon_confused.gif
Basza
Właśnie z powodu tego lenistwa dziewczyny wyciagnęły mnie siłą, ale nie żałuję, a w dodatku po ćwiczeniach w wodzie nie mialam zakwasów icon_lol.gif
Agnieszka*
mamy juz kwiecien a ja dopiero to wyczytalam...
a czy kobiety w ciÄ…zy mile widziane? icon_lol.gif
Basza
Tak na prawdę nie umiem Ci odpowiedzieć , ale ...od czego jest telefon, zawsze możesz zapytać na miejscu icon_lol.gif
Betti
icon_smile.gif Też trochę chodziłam tam na aerobik. Podobało mi się i to bardzo dopóki nie odkryłam aqua-aerobiku w Maniaku na ul. Warszawskiej. Tam podoba mi się dużo bardziej bo wpuszczą cię na basen i pół godziny wcześniej. Nie tak jak na Mazowieckiej kilka minut przed, że nieraz ledwo człowiek zdąży przebrać się icon_sad.gif Fakt, że jest tam drożej i to sporo ale wiem za co płacę. Kobietom ciężarnym ta forma aktywności jest bardzo wskazana ale decyduje opinia prowadzącego lekarza. Ja za kilka dni wracam do Maniaka na aqua-aerobik bo był tam mały remoncik i chyba już dobiega końca. Zainteresowanym polecam icon_smile.gif
Alex87
aerobik w wodzie suuuupppeeerrr
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.