To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Można przeziębić sobie ...pierś?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

m4rusia
Od kilku dni czuję taki jakby nerwoból w prawej piersi, w okolicy jej zewnętrznej krawędzi (od strony pachy). Ból jakby na zewnątrz ale ciągnie do środka i sama skóra przy dotyku nie jest wrażliwa (dziwne uczucie takie). Przy ucisku nie boli bardziej, guzki niewyczuwalne. Pomyślałam sobie, że przewiało mi pierś, tak jak to czasami przewieje ucho czy kark. Możliwe to? Nie latałam jednak z cycolami na wierzchu nigdzie, to i nie wiem jakim cudem mogłoby mnie przewiać własnie tam.
Pierwszy raz mam takie coÅ› 29.gif
MamaJulki
hm... nie wiem czy przeziębić można... ale jeśli długo Cię już boli to może warto iść na USG piersi ?
m4rusia
Kilka dni mnie boli ... Ból taki jakby własnie przewiało mnie ale wiem, że z cyckami nie ma żartów icon_sad.gif
Orinoko
Chyba można, koleżanka Ewela z forum na wiosnę w tym lub w ub. roku miała tę przyjemność wątpliwą (mycie okien) - może uderz do niej? Choć pewnie USG warto zrobić. Pamiętam, że u niej trochę się to ciągnęło, ale ostatecznie lekarz nie zalecił nic poza środkami p. zapalnymi. Kapustą się może obłóż na wszelki wypadek?
Tigerek
Takie coś miałam parę i razy i nazwane to zostało newralgią nerwu żebrowego. Raz efekt bardzo silnych emocji, raz efekt przewiania jak byłam spocona.
ewela
ojj niestety TAK, można sobie przeziębić piersi- nie będąc matką karmiącą.

Mi lekarz kazał brać leki p/bólowe i okładać listkami kapusty, kłaść ciepły ręcznik (suchy oczywiscie) na piersi.

Po kilku cięzkich dniach ból zaczął ustępowac.

Współczuję bólu...ałaaaa

Duzo zdrowia zyczÄ™!!!!!!
m4rusia
boli tak napadowo, czyli to raczej jakieś przeziębienie.
A byłam dzisiaj u rodzinnego (chirurgiem jest) i kurcze nie pomyślałam, żeby dac mu się zbadac icon_sad.gif
Nic tam; jak do poniedziałku nie będzie poprawy, to pójde jeszcze raz
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.