To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ginekolog

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Beata Białystok
Poszukuję dobrego ginekologa? Może możecie polecić mi swojego?
Basza
Moje maluchy są na świecie dzięki jednej kobiecie.
Dr M. Gacuta -Janucik tel 7455155 ul. Kołodziejska 17 Białystok
Przyjmuje też w Poradni PSK dla kobiet , z tym, że terminy teraz to na maj i zawsze tłumy pod gabinetem.
kasiarybka
Beata, z zamkniętymi oczami polecam...

Elżbieta Suchecka.
Przyjmuje na Antoniukowskiej w przychodni.
Przyjeżdżają do Niej kobiety z Augustowa i z Łomży....rewelacyjna osoba, fachowy lekarz, uratowała dosłownie mnie i Weronikę....

naprawdę bardzo polecam.
Beata Białystok
Raz w życiu byłam u ginekologa-kobiety i tak niemiło wspominam tę wizytę, że nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze zdecyduję się na wizytę u kobiety icon_rolleyes.gif
kasiarybka
Beata...po prostu żle trafiłaś i tyle.

Ja tez mam złe doświadczenia z ginekologiem kobietą...ale Dr. Suchecka jest nie tylko wpspaniałym lekarzem ale i cudownym, cipłym, wesołym człowiekiem icon_smile.gif

Nie czujesz się żle w gabinecie...wręcz przeciwnie, ja zachodzę tam z przyjemnością, nawet na badanie icon_smile.gif
Agnieszka*
Dziewczyny a ja jeszcze u faceta nigdy nie byłam icon_smile.gif
Betti
Odświeżam temat bo potrzebuję dobrego lekarza, który poprowadzi moją ciążę bezstresowo. Po ostatniej wizycie u mojej dotychczasowej pani ginekolog byłam zestresowana 2 dni. Zastanawiam się nad Arciszewskim. Polecacie go czy raczej nie? Pozdrawiam.
anonimowy
Ja ze swej strony polecam Arciszewskiego - prowadzi moja ciaże i jestem zadowolona. Moze nie nalezy do najtanszych ale za to bezstresowo dostane odpowiedzi na kazde pytania i nikt nie patrzy na mnie spod byka .....No ale jak to bywa - sa zadowoleni i nie i rozne opinie... Choc o pani Sucheckiej ktora przyjmuje na Antoniuku tez slyszalam duzo dobrego Pozdrawian
Agnieszka*
A czy ktoś moze mi podac jakies namiary na doktor Suchecką z Antoniuka? Czy ona przyjmuje prywatnie czy na ubezpieczenie?
kasiarybka
Agnieszka, prywatnie nie przyjmuje niestety, tylko w przychodni na Antoniukowskiej,( zaraz za Bankiem Śląskim ).
Trzeba tam po prostu zajść, najlepiej bardzo wcześnie, nawet ok 7:00, albo 6:30, bo kolejki są OOOOOGROMNE !!.
Przyjmuje od 8:00 do 15:00 a w czwartki bodajże od 15:00 do 18:00.

Na miejscu założy Ci kartę.
Nie trzeba się rejestrować.
kasiarybka
.....będę niedługo szła po receptę, wezmę numer komórki to Ci podam, będziesz mogła zadzwonić icon_smile.gif i sama o wszystko wypytać.
Agnieszka*
Dziękuję za informacje icon_smile.gif
A to że lekarka przyjmuje nie prywatnie to dla mnie "na szczescie" a nie "niestety"
Niestety to mój mąż nie pracuje od lipca ale za to na szczęscie mamy tez dzidziusia mamy tez od lipca icon_smile.gif
Pozdrawiam icon_smile.gif
kasiarybka
Agnieszka napisałam, niestety, bo do Sucheckiej są przeogromne kolejki.
Przyjeżdżają do Niej dziewczyny, nie tylko z całego Białegostoku, ale i okolic, ostatnio kobieta przyjechała z Augustowa icon_eek.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.