To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Asymetria podbrzusza?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dirty Diana
Dziewczyny, czy jak napniecie podbrzusze, to jest ono symetryczne?
malgosia1968
edytowałam mój wcześniejszy wpis bo jak widzę Ty na prawdę tym się martwisz
może zapytaj lekarza pierwszego kontaktu
grzałka
Ja bym to sprawdziła, powinno być symetryczne
Dirty Diana
U ginekologa jestem regularnie. Usg miałam robione 2 tygodnie temu, w ciągu wakacji miałam 3 razy usg. Gdzie mam sprawdzić?
grzałka
Jeśli ginekolog badał i usg tez aktualne to znaczy, że sprawdzone. Widać taka Twoja uroda.
Dirty Diana
A to dziękuję. Bo córka też w sumie ma. Myślałam, że może po jednej stronie jest coś jest, np. zakończenie jelita.
My w symie bardzo szczupłe jesteśmy
Paula.
Ale jak to niesymetryczną, zaciekawiłaś mnie?
Ja mam niesymetryczną okolicę pępka, u mnie to efekt przepukliny. No ale to trochę wyżej niż podbrzusze, i ja po porostu w tych okolicach mam jakby "dziurę" w mięśniach i czasem to wręcz komicznie wygląda, gdy więcej zjem i jelita się ułożą jakoś dziwnie.
Zastanawiam się czego efektem może być niesymetryczność niżej.
Dirty Diana
Też mam przepuklinę, ale w pachwinie i też myślę, że ta asymetria to jej wynik. Znaczy przpuklinę mam po prawej, a podbrzusze lekko się wybrzusza po lewej. Może mi jelito opadło icon_wink.gif
Dirty Diana
Jestem po usg jamy brzusznej i powłok brzusznych. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Wszystkie badane narządy ok, węsły chłonne ok, wody brak, powłoki brzuszne ok. Pani powiedziała, że po lewej stronie jest jelito grube, a ja jestem wyjątkowo szczupła, więc może się uwypukla. Ja jednak wciąż nie czuję się uspokojona.

wallbash.gif
Adriannna
A rodzilas naturalnie czy przez cesarke? Ja po drugim porodzie przez cc mam tez asymetrie podbrzusza. Prawa strona jest taka jakby bardziej wklasnieta niz lewa. Z przodu tego nie widac, ale jak patrze z gory to mi rzuca sie w oczy bardzo.
Dirty Diana
AduÅ›, naturalnie.
dorsim
CYTAT(Violet C. @ Tue, 03 Sep 2013 - 20:44) *
Jestem po usg jamy brzusznej i powłok brzusznych. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Wszystkie badane narządy ok, węsły chłonne ok, wody brak, powłoki brzuszne ok. Pani powiedziała, że po lewej stronie jest jelito grube, a ja jestem wyjątkowo szczupła, więc może się uwypukla. Ja jednak wciąż nie czuję się uspokojona.

wallbash.gif



Nudzi Ci siÄ™ 29.gif
Poważnie szukasz sobie choroby jakiejś ???


Może niech lekarz zleci Ci jeszcze jakieś dodatkowe badania ?
Dirty Diana
Psyche mi siada, wiem to.
dorsim
CYTAT(Violet C. @ Tue, 03 Sep 2013 - 22:46) *
Psyche mi siada, wiem to.


Poważnie, kiedyś przechodziłam przez coś podobnego. kilka razy w tygodniu byłam u lekarza pierwszego kontaktu i ciągle jakieś badania robiłam 37.gif

Też czasami siada mi psycha. 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.