To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

drukarka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ciocia Magda
Nasza drukarka pomału dokonuje żywota - szukam czegoś nowego - pilnie!

Zależy mi, żeby była to drukarka ze skanerem, tania w eksploatacji (w naszej dotychczasowej toner kosztował prawie tyle co sama drukarka) - no i właściwie tyle.

Jakieś wskazówki? Pomocy!
ania.m
Przede wszystkim musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, ile chcesz na nią wydać 29.gif , jak dużo drukujesz i czy w kolorze czy w czerni.
Jeśli to miała by być drukarka do domu, kilka stron miesięcznie, jakieś zdjęcia - kupiłabym atramentówkę.
Jeśli drukujesz dużo i najczęściej w czerni, głównie teksty - to wówczas można by się rozejrzeć za jakąś laserówką.

Ja aktualnie w domu mam dużą Kyocerę laserową (kolor, duplex - druk dwustronny) i małą atramentówkę ze skanerem i faksem (Epson). I o ile drukuję dużo tekstu na laserze i muszę zmieniać tonery, tak nie pamiętam kiedy ostatnio wymieniałam atramenty...

Tonery z reguły są drogie, no i drukarki laserowe są bardziej wrażliwe na zamienniki. Jednakże koszt wydruku jednej strony będzie mniejszy (jak będziesz przeglądała oferty warto zwrócić uwagę, ile kosztuje wydruk jednej strony).
Naz
Ja mam Epson drukarka kopiarka i skaner w jednym. Kosztawała niecałe 250zł, tusze do niej na allegro na sztuki są już od 2zł, w pakietach np 20. tuszy masz na 40 zł, przesyłka w gratisie.
agnese
ja moge polecic brother dcp-j315w - na all zamienniki i działają bez zarzutu
Ciocia Magda
Dzięki za rady! Sprawa była pilna, więc już wczoraj kupiłam HP Inkjet (atramentową). Instalacja zajęła mi pół wieczoru 21.gif , ale drukuje ładnie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.